Stavby Niros s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:40
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 28439/SL18/KSPL | účetní závěrka [2025] rozvaha | 5.4.2026 | 8.4.2026 | 4 | ||
| C 28439/SL17/KSPL | účetní závěrka [2025] vzz | 5.4.2026 | 8.4.2026 | 2 | ||
| C 28439/SL16/KSPL | účetní závěrka [2025] příloha | 5.4.2026 | 5.4.2026 | 8.4.2026 | 1 | |
| C 28439/SL15/KSPL | účetní závěrka [2024] příloha | 20.4.2025 | 20.4.2025 | 22.4.2025 | 1 | |
| C 28439/SL14/KSPL | účetní závěrka [2024] rozvaha | 20.4.2025 | 22.4.2025 | 4 | ||
| C 28439/SL13/KSPL | účetní závěrka [2024] vzz | 20.4.2025 | 22.4.2025 | 2 | ||
| C 28439/SL12/KSPL | účetní závěrka [2023] Rozvaha | 28.4.2024 | 9.5.2024 | 4 | ||
| C 28439/SL11/KSPL | účetní závěrka [2023] vzz | 28.4.2024 | 9.5.2024 | 2 | ||
| C 28439/SL10/KSPL | účetní závěrka [2023] příloha | 28.4.2024 | 9.5.2024 | 1 | ||
| C 28439/SL9/KSPL | účetní závěrka [2022] vzz | 8.3.2023 | 21.3.2023 | 2 | ||
| C 28439/SL8/KSPL | účetní závěrka [2022] příloha | 7.3.2023 | 8.3.2023 | 21.3.2023 | 1 | |
| C 28439/SL7/KSPL | účetní závěrka [2022] rozvaha | 8.3.2023 | 21.3.2023 | 4 | ||
| C 28439/SL6/KSPL | účetní závěrka [2021] rozvaha | 23.3.2022 | 28.3.2022 | 4 | ||
| C 28439/SL5/KSPL | účetní závěrka [2021] příloha | 24.3.2022 | 23.3.2022 | 28.3.2022 | 1 | |
| C 28439/SL4/KSPL | účetní závěrka [2021] vzz | 23.3.2022 | 28.3.2022 | 2 | ||
| C 28439/SL3/KSPL | zakladatelské dokumenty | 29.6.2018 | 8.10.2018 | 4 | ||
| C 28439/SL2/KSPL | notářský zápis [NZ 288/2018] | 27.6.2018 | 8.10.2018 | 10 | ||
| C 28439/SL1/KSPL | notářský zápis Nz 31/2013 - ZL | 30.1.2013 | 18.2.2013 | 22.2.2013 | 6 |
záznamů na stránku