IT-Max s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 16:25
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
38 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 32726/SL39/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhod.jed.spol. | 27.10.2025 | 3.11.2025 | 6.11.2025 | 1 | |
| C 32726/SL38/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1110/2025] | 30.10.2025 | 3.11.2025 | 6.11.2025 | 4 | |
| C 32726/SL37/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | ||
| C 32726/SL36/KSUL | účetní závěrka [2024] R | 24.2.2025 | 24.2.2025 | 1 | ||
| C 32726/SL35/KSUL | účetní závěrka [2024] Př | 25.1.2025 | 24.2.2025 | 24.2.2025 | 3 | |
| C 32726/SL34/KSUL | účetní závěrka [2024] VZ | 24.2.2025 | 24.2.2025 | 1 | ||
| C 32726/SL33/KSUL | účetní závěrka [2023] příloha 2023 | 28.3.2024 | 3.4.2024 | 3 | ||
| C 32726/SL32/KSUL | účetní závěrka [2023] výkaz 2023 | 28.3.2024 | 3.4.2024 | 1 | ||
| C 32726/SL31/KSUL | účetní závěrka [2023] rozvaha 2023 | 28.3.2024 | 3.4.2024 | 1 | ||
| C 32726/SL30/KSUL | účetní závěrka [2022] Př | 30.1.2023 | 23.3.2023 | 24.3.2023 | 3 | |
| C 32726/SL29/KSUL | účetní závěrka [2022] R | 23.3.2023 | 24.3.2023 | 1 | ||
| C 32726/SL28/KSUL | účetní závěrka [2022] VZ | 23.3.2023 | 24.3.2023 | 1 | ||
| C 32726/SL27/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2022 | 9.4.2022 | 15.8.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 32726/SL26/KSUL | účetní závěrka [2020] R + VZ | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 12 | ||
| C 32726/SL25/KSUL | účetní závěrka [2017], ostatní zápis z VH | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 14 | ||
| C 32726/SL24/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 1 | ||
| C 32726/SL23/KSUL | ostatní zápis z VH | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 1 | ||
| C 32726/SL22/KSUL | účetní závěrka [2021], ostatní zápis z VH | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 15 | ||
| C 32726/SL21/KSUL | účetní závěrka [2018], ostatní zápis z VH | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 13 | ||
| C 32726/SL20/KSUL | účetní závěrka [2019], ostatní zápis z VH | 24.10.2022 | 1.11.2022 | 16 | ||
| C 32726/SL19/KSUL | účetní závěrka [2016] VZ | 9.5.2017 | 12.5.2017 | 2 | ||
| C 32726/SL18/KSUL | účetní závěrka [2016] | 9.5.2017 | 12.5.2017 | 14 | ||
| C 32726/SL17/KSUL | účetní závěrka [2016] Př | 9.5.2017 | 12.5.2017 | 1 | ||
| C 32726/SL16/KSUL | účetní závěrka [2016] R | 9.5.2017 | 12.5.2017 | 1 | ||
| C 32726/SL15/KSUL | zakladatelské dokumenty spol.smlouva | 3.6.2016 | 8.6.2016 | 14.6.2016 | 5 |
záznamů na stránku