Vavřinec, z. s.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 01:26
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
19 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L 8434/SL19/KSUL | účetní závěrka [2025] | 3.5.2026 | 12.5.2026 | 12.5.2026 | 7 | |
| L 8434/SL18/KSUL | stanovy společnosti | 1.1.2026 | 27.1.2026 | 24.3.2026 | 6 | |
| L 8434/SL17/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze shromáždění | 1.1.2026 | 27.1.2026 | 24.3.2026 | 2 | |
| L 8434/SL16/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze shromáždění | 3.11.2025 | 27.1.2026 | 24.3.2026 | 1 | |
| L 8434/SL15/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze shromáždění | 5.11.2020 | 27.1.2026 | 24.3.2026 | 1 | |
| L 8434/SL14/KSUL | účetní závěrka [2024] | 5.5.2025 | 7.10.2025 | 8.10.2025 | 7 | |
| L 8434/SL13/KSUL | účetní závěrka [2023] | 31.3.2024 | 27.9.2024 | 30.9.2024 | 7 | |
| L 8434/SL12/KSUL | účetní závěrka [2022] | 31.3.2023 | 29.5.2023 | 2.6.2023 | 7 | |
| L 8434/SL11/KSUL | účetní závěrka [2021] | 31.3.2022 | 8.6.2022 | 8.6.2022 | 7 | |
| L 8434/SL10/KSUL | účetní závěrka [2018] | 27.3.2019 | 11.4.2022 | 12.4.2022 | 14 | |
| L 8434/SL9/KSUL | účetní závěrka [2019] | 15.3.2020 | 9.1.2022 | 19.1.2022 | 7 | |
| L 8434/SL8/KSUL | účetní závěrka [2020] | 28.4.2021 | 9.1.2022 | 19.1.2022 | 7 | |
| L 8434/SL7/KSUL | účetní závěrka [2016] | 16.3.2017 | 14.12.2021 | 15.12.2021 | 4 | |
| L 8434/SL6/KSUL | účetní závěrka [2017] | 28.6.2018 | 25.3.2019 | 26.3.2019 | 18 | |
| L 8434/SL5/KSUL | účetní závěrka [2015] | 2.6.2016 | 7.6.2016 | 5 | ||
| L 8434/SL4/KSUL | účetní závěrka [2015], výroční zpráva [2015] | 27.5.2016 | 2.6.2016 | 7.6.2016 | 26 | |
| L 8434/SL3/KSUL | výroční zpráva [2014] | 31.3.2016 | 11.4.2016 | 1 | ||
| L 8434/SL2/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 11.11.2015 | 27.11.2015 | 20.1.2016 | 2 | |
| L 8434/SL1/KSUL | stanovy společnosti | 11.11.2015 | 27.11.2015 | 20.1.2016 | 5 |
záznamů na stránku