Hotel Buly Invest, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 14:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
30 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 22174/SL31/KSCB | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 7.4.2026 | 7.4.2026 | ||
| C 22174/SL30/KSCB | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 8.5.2025 | 8.5.2025 | ||
| C 22174/SL29/KSCB | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 8.5.2024 | 8.5.2024 | ||
| C 22174/SL27/KSCB | ostatní zápis z valné hromady | 1.9.2021 | 17.1.2024 | 8.2.2024 | 2 | |
| C 22174/SL26/KSCB | účetní závěrka [2022] příloha | 29.3.2023 | 5.4.2023 | 6 | ||
| C 22174/SL25/KSCB | účetní závěrka [2022] VZZ | 29.3.2023 | 5.4.2023 | 1 | ||
| C 22174/SL24/KSCB | účetní závěrka [2022] rozvaha | 29.3.2023 | 5.4.2023 | 2 | ||
| C 22174/SL23/KSCB | účetní závěrka [2021] | 11.3.2022 | 11.3.2022 | 2 | ||
| C 22174/SL22/KSCB | účetní závěrka [2021] | 11.3.2022 | 11.3.2022 | 2 | ||
| C 22174/SL21/KSCB | účetní závěrka [2021] | 11.3.2022 | 11.3.2022 | 6 | ||
| C 22174/SL20/KSCB | ostatní Zápis z valné hromady | 1.9.2021 | 20.10.2021 | 10.11.2021 | 2 | |
| C 22174/SL19/KSCB | účetní závěrka [2020] | 11.3.2021 | 11.3.2021 | 2 | ||
| C 22174/SL18/KSCB | účetní závěrka [2020] | 11.3.2021 | 11.3.2021 | 2 | ||
| C 22174/SL17/KSCB | účetní závěrka [2020] | 11.3.2021 | 11.3.2021 | 6 | ||
| C 22174/SL16/KSCB | účetní závěrka [2018] Příloha | 17.6.2020 | 17.6.2020 | 6 | ||
| C 22174/SL15/KSCB | účetní závěrka [2019] Příloha | 17.6.2020 | 17.6.2020 | 6 | ||
| C 22174/SL14/KSCB | účetní závěrka [2019] | 6.3.2020 | 9.3.2020 | 1 | ||
| C 22174/SL13/KSCB | účetní závěrka [2019] | 6.3.2020 | 9.3.2020 | 2 | ||
| C 22174/SL12/KSCB | účetní závěrka [2018] | 11.3.2019 | 12.3.2019 | 2 | ||
| C 22174/SL11/KSCB | účetní závěrka [2018] | 11.3.2019 | 12.3.2019 | 1 | ||
| C 22174/SL10/KSCB | účetní závěrka [2017] | 8.3.2018 | 8.3.2018 | 2 | ||
| C 22174/SL9/KSCB | účetní závěrka [2017] | 8.3.2018 | 8.3.2018 | 1 | ||
| C 22174/SL8/KSCB | účetní závěrka [2016] Rozvaha | 22.1.2018 | 22.1.2018 | 2 | ||
| C 22174/SL7/KSCB | účetní závěrka [2016] VZZ | 22.1.2018 | 22.1.2018 | 1 | ||
| C 22174/SL6/KSCB | účetní závěrka [2015] VZZ | 22.1.2018 | 22.1.2018 | 1 |
záznamů na stránku