Automation 4 U s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 06:04
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 220860/SL24/MSPH | notářský zápis [NZ 196/2024] | 19.12.2024 | 2.1.2025 | 4 | ||
| C 220860/SL23/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 7.7.2024 | 7.7.2024 | ||
| C 220860/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 5.6.2024 | 27.6.2024 | 5 | |
| C 220860/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 5.6.2024 | 27.6.2024 | 2 | |
| C 220860/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 7.2.2023 | 13.2.2023 | 2 | |
| C 220860/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 7.2.2023 | 13.2.2023 | 5 | |
| C 220860/SL17/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 22.7.2022 | 28.7.2022 | 2 | |
| C 220860/SL16/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 22.7.2022 | 28.7.2022 | 1 | |
| C 220860/SL15/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 22.7.2022 | 28.7.2022 | 5 | |
| C 220860/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 22.7.2022 | 27.7.2022 | 2 | |
| C 220860/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 22.7.2022 | 27.7.2022 | 5 | |
| C 220860/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 22.7.2022 | 27.7.2022 | 1 | |
| C 220860/SL11/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 6.4.2020 | 21.4.2020 | 5 | |
| C 220860/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 6.4.2020 | 21.4.2020 | 2 | |
| C 220860/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 9.3.2019 | 15.3.2019 | 5 | |
| C 220860/SL8/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [Nz 614/2018, N 740/2018], rozhod. o statut. orgánu | 2.10.2018 | 2.10.2018 | 13 | ||
| C 220860/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 4/2016] | 7.1.2016 | 7.1.2016 | 9 | ||
| C 220860/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 1193/2013 | 30.12.2013 | 14.1.2014 | 28.1.2014 | 10 | |
| C 92013/SL7/KSBR | notářský zápis [NZ 472/2017] | 12.12.2017 | 14.12.2017 | 4 | ||
| C 92013/SL6/KSBR | účetní závěrka [2016] rozvaha | 5.3.2017 | 5.3.2017 | 7.3.2017 | 5 | |
| C 92013/SL5/KSBR | účetní závěrka [2016] výkaz | 5.3.2017 | 5.3.2017 | 7.3.2017 | 2 | |
| C 92013/SL4/KSBR | účetní závěrka [2015] výkaz | 21.3.2016 | 13.4.2016 | 21.4.2016 | 2 | |
| C 92013/SL3/KSBR | účetní závěrka [2015] rozvaha | 21.3.2016 | 13.4.2016 | 21.4.2016 | 4 | |
| C 53468/SL26/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 7.4.2026 | 8.4.2026 | ||
| C 53468/SL25/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 |
záznamů na stránku