VM light s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
27 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 221526/SL17/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 6.5.2019 | 14.5.2019 | 6 | |
| C 221526/SL16/MSPH | notářský zápis [NZ 95/2019] | 14.5.2019 | 14.5.2019 | 3 | ||
| C 221526/SL15/MSPH | účetní závěrka [2017] 1.1. 2017 - 31.12. 2017 | 31.12.2017 | 3.12.2018 | 7.1.2019 | 8 | |
| C 221526/SL14/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 24.4.2017 | 24.5.2017 | 4 | |
| C 221526/SL13/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ,příloha | 31.12.2016 | 24.4.2017 | 24.5.2017 | 5 | |
| C 221526/SL12/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 6.5.2017 | 22.5.2017 | 9 | |
| C 221526/SL10/MSPH | účetní závěrka [2014] přloha 1.1. 2014 - 31.12. 2014 | 31.12.2014 | 8.12.2016 | 11.1.2017 | 3 | |
| C 221526/SL9/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ 1.1. 2014 - 31.12. 2014 | 31.12.2014 | 8.12.2016 | 11.1.2017 | 2 | |
| C 221526/SL8/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 8.12.2016 | 11.1.2017 | 4 | |
| C 221526/SL7/MSPH | účetní závěrka [2015] příloha | 31.12.2015 | 3.11.2016 | 11.11.2016 | 3 | |
| C 221526/SL6/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 3.11.2016 | 11.11.2016 | 2 | |
| C 221526/SL5/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 3.11.2016 | 11.11.2016 | 4 | |
| C 221526/SL4/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 69/2016] | 8.8.2016 | 9.8.2016 | 12.8.2016 | 13 | |
| C 221526/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 496/2014 | 2.7.2014 | 4.7.2014 | 29.7.2014 | 7 | |
| C 221526/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty | 2.7.2014 | 4.7.2014 | 29.7.2014 | 2 | |
| C 221526/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 376/2013 | 11.12.2013 | 30.1.2014 | 6.3.2014 | 6 | |
| C 79017/SL29/KSOS | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 9.5.2026 | 13.5.2026 | ||
| C 79017/SL28/KSOS | exekuční rozhodnutí Usnesení 137 EX 32400/25-50 | 14.1.2026 | 14.1.2026 | 28.1.2026 | 1 | |
| C 79017/SL27/KSOS | exekuční rozhodnutí Exekuční příkaz 137 EX 32400/25-43 | 12.1.2026 | 12.1.2026 | 28.1.2026 | 4 | |
| C 79017/SL26/KSOS | stanovy společnosti | 11.9.2025 | 14.9.2025 | 6 | ||
| C 79017/SL25/KSOS | notářský zápis [NZ 352/2025] | 11.9.2025 | 14.9.2025 | 9 | ||
| C 79017/SL24/KSOS | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.05.2025 | 19.5.2025 | 19.5.2025 | 27.5.2025 | ||
| C 79017/SL23/KSOS | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 7.5.2024 | 9.5.2024 | ||
| C 79017/SL22/KSOS | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 18.7.2023 | ||
| C 79017/SL21/KSOS | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 | 6.7.2022 | 4.9.2022 | 24.1.2023 |
záznamů na stránku