ROADFIN STAVBY s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 02:12
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
33 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 32379/SL33/KSPL | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva auditora [2025] k 30.09.2025 | 30.6.2026 | 1.7.2026 | 37 | ||
| C 32379/SL32/KSPL | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva auditora [2024] k 30.09.2024 | 26.6.2026 | 30.6.2026 | 40 | ||
| C 32379/SL31/KSPL | notářský zápis [NZ 492/2026] | 18.6.2026 | 26.6.2026 | 8 | ||
| C 32379/SL30/KSPL | notářský zápis [NZ 732/2025] | 12.9.2025 | 12.9.2025 | 5 | ||
| C 32379/SL29/KSPL | účetní závěrka [2023], zpráva auditora [2023] k 30.9.2023 | 18.9.2024 | 15.10.2024 | 24 | ||
| C 32379/SL28/KSPL | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] k 30.9.2022 | 24.10.2023 | 1.11.2023 | 39 | ||
| C 32379/SL27/KSPL | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] k 30.9.2021 | 9.3.2023 | 9.3.2023 | 36 | ||
| C 32379/SL26/KSPL | účetní závěrka [2020] dodatek přílohy | 1.7.2021 | 11.1.2022 | 12.1.2022 | 2 | |
| C 32379/SL25/KSPL | ostatní doklad o koupi závodu | 31.8.2021 | 31.8.2021 | 1.9.2021 | 3 | |
| C 32379/SL24/KSPL | notářský zápis [NZ 731/2021] | 23.8.2021 | 24.8.2021 | 14 | ||
| C 32379/SL23/KSPL | notářský zápis [NZ 676/2021] | 5.8.2021 | 6.8.2021 | 10 | ||
| C 32379/SL22/KSPL | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] k 30/09/2020 | 24.6.2021 | 25.6.2021 | 36 | ||
| C 32379/SL21/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha k 30.9.2019 | 9.10.2020 | 29.10.2020 | 5 | ||
| C 32379/SL20/KSPL | zpráva auditora k 30.9.2019 | 26.3.2020 | 9.10.2020 | 29.10.2020 | 4 | |
| C 32379/SL19/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha k 30.9.2019 | 25.3.2020 | 9.10.2020 | 29.10.2020 | 6 | |
| C 32379/SL18/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz k 30.9.2019 | 9.10.2020 | 29.10.2020 | 2 | ||
| C 32379/SL17/KSPL | notářský zápis [NZ 948/2020] | 2.10.2020 | 3.10.2020 | 6 | ||
| C 32379/SL16/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z MVH | 29.7.2020 | 31.7.2020 | 14.8.2020 | 3 | |
| C 32379/SL15/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha k 30.9.2018 | 10.12.2018 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 8 | |
| C 32379/SL14/KSPL | výroční zpráva [2018] k 30.9.2018 | 10.12.2018 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 4 | |
| C 32379/SL13/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha k 30.9.2018 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 5 | ||
| C 32379/SL12/KSPL | zpráva auditora k 30.9.2018 | 10.12.2018 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 4 | |
| C 32379/SL11/KSPL | účetní závěrka [2018] vzz k 30.9.2018 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 2 | ||
| C 32379/SL10/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha k 30.9.2017 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 2 | ||
| C 32379/SL9/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz k 30.9.2017 | 1.2.2019 | 20.2.2019 | 2 |
záznamů na stránku