Farma Veles a.s.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 03:48
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
33 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 2575/SL33/KSUL | účetní závěrka [2025] Př | 1.6.2026 | 23.7.2026 | 24.7.2026 | 3 | |
| B 2575/SL32/KSUL | účetní závěrka [2025] R | 1.6.2026 | 23.7.2026 | 24.7.2026 | 1 | |
| B 2575/SL31/KSUL | účetní závěrka [2024] R | 15.5.2025 | 29.7.2025 | 30.7.2025 | 1 | |
| B 2575/SL30/KSUL | účetní závěrka [2024] Př | 15.5.2025 | 29.7.2025 | 30.7.2025 | 3 | |
| B 2575/SL29/KSUL | notářský zápis [NZ 1184/2024], stanovy společnosti | 18.9.2024 | 23.8.2024 | 24.9.2024 | 5 | |
| B 2575/SL28/KSUL | účetní závěrka [2023] Př | 10.5.2024 | 25.7.2024 | 29.7.2024 | 3 | |
| B 2575/SL27/KSUL | účetní závěrka [2023] R | 10.5.2024 | 25.7.2024 | 29.7.2024 | 2 | |
| B 2575/SL26/KSUL | účetní závěrka [2022] Př | 13.4.2023 | 26.7.2023 | 27.7.2023 | 3 | |
| B 2575/SL25/KSUL | účetní závěrka [2022] R | 13.4.2023 | 26.7.2023 | 27.7.2023 | 1 | |
| B 2575/SL24/KSUL | účetní závěrka [2021] R | 6.4.2022 | 6.9.2022 | 12.9.2022 | 1 | |
| B 2575/SL23/KSUL | účetní závěrka [2021] Př | 6.4.2022 | 6.9.2022 | 12.9.2022 | 3 | |
| B 2575/SL22/KSUL | stanovy společnosti | 22.8.2022 | 23.8.2022 | 8 | ||
| B 2575/SL21/KSUL | notářský zápis [NZ 593/2022] | 22.8.2022 | 23.8.2022 | 13 | ||
| B 2575/SL20/KSUL | rozhod. o statut. orgánu Rozhod.jed.akcionáře | 14.12.2021 | 3.12.2021 | 14.1.2022 | 1 | |
| B 2575/SL19/KSUL | rozhod. o statut. orgánu Rozhod.jed.akcionáře | 12.10.2021 | 3.12.2021 | 14.1.2022 | 1 | |
| B 2575/SL18/KSUL | rozhod. o statut. orgánu Zápis ze schůze Předst. | 30.11.2021 | 3.12.2021 | 14.1.2022 | 3 | |
| B 2575/SL17/KSUL | rozhod. o statut. orgánu, rozhodnutí o orgánu Rozhod.jed.akcionáře | 30.10.2021 | 3.12.2021 | 14.1.2022 | 2 | |
| B 2575/SL16/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 7.4.2021 | 19.7.2021 | 28.7.2021 | 3 | |
| B 2575/SL15/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 7.4.2021 | 19.7.2021 | 28.7.2021 | 1 | |
| B 2575/SL14/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 9.4.2020 | 5.8.2020 | 11.8.2020 | 1 | |
| B 2575/SL13/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 9.4.2020 | 5.8.2020 | 11.8.2020 | 3 | |
| B 2575/SL12/KSUL | notářský zápis [NZ 466/2020], stanovy společnosti | 23.6.2020 | 30.6.2020 | 9 | ||
| B 2575/SL11/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 28.5.2019 | 1.8.2019 | 6.8.2019 | 1 | |
| B 2575/SL10/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 28.5.2019 | 1.8.2019 | 6.8.2019 | 3 | |
| B 2575/SL9/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 4.6.2018 | 24.7.2018 | 26.7.2018 | 3 |
záznamů na stránku