AYRA grip s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 02:23
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 261486/SL25/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL24/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL23/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 4 | |
| C 261486/SL22/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL21/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 4 | |
| C 261486/SL20/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 4 | |
| C 261486/SL16/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL15/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 261486/SL14/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 23.7.2024 | 1.8.2024 | 4 | |
| C 261486/SL13/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 8.6.2020 | 11.6.2020 | 4 | |
| C 261486/SL12/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 8.6.2020 | 11.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL11/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 8.6.2020 | 11.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL10/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 8.6.2020 | 11.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL9/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 8.6.2020 | 11.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL8/MSPH | účetní závěrka [2018] výkaz zisku a ztrát | 31.12.2018 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL7/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 4 | |
| C 261486/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 4 | |
| C 261486/SL3/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 8.6.2020 | 9.6.2020 | 2 | |
| C 261486/SL2/MSPH | ostatní zápis z mimoř. VH | 29.9.2016 | 5.10.2016 | 20.10.2016 | 6 | |
| C 261486/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 287/2016] | 5.8.2016 | 10.8.2016 | 12 |
záznamů na stránku