Nadační fond Via Clarita
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:10
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
37 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N 1408/SL37/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025] | 31.12.2025 | 25.6.2026 | 20.7.2026 | 35 | |
| N 1408/SL36/MSPH | účetní závěrka [2025] | 31.12.2025 | 25.6.2026 | 17.7.2026 | 2 | |
| N 1408/SL35/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 25.6.2026 | 17.7.2026 | 5 | |
| N 1408/SL34/MSPH | ostatní výpis ze zápisu správní rady | 5.2.2026 | 10.3.2026 | 30.3.2026 | 2 | |
| N 1408/SL33/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024] | 31.12.2024 | 27.7.2025 | 4.8.2025 | 25 | |
| N 1408/SL32/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 27.7.2025 | 1.8.2025 | 1 | |
| N 1408/SL31/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 27.7.2025 | 1.8.2025 | 1 | |
| N 1408/SL30/MSPH | notářský zápis [984/2025] | 19.6.2025 | 1.7.2025 | 29.7.2025 | 4 | |
| N 1408/SL29/MSPH | ostatní zápis ze zasedání správní rady | 10.6.2025 | 1.7.2025 | 29.7.2025 | 5 | |
| N 1408/SL28/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023] | 31.12.2023 | 31.7.2024 | 7.8.2024 | 29 | |
| N 1408/SL27/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 31.7.2024 | 6.8.2024 | 1 | |
| N 1408/SL26/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 31.7.2024 | 6.8.2024 | 1 | |
| N 1408/SL25/MSPH | ostatní odstoupení z funkce revizorky | 29.1.2024 | 9.4.2024 | 30.4.2024 | 1 | |
| N 1408/SL24/MSPH | ostatní zápis ze správní rady | 29.2.2024 | 9.4.2024 | 30.4.2024 | 3 | |
| N 1408/SL23/MSPH | ostatní zápis ze zasedání spravní rady | 30.11.2023 | 16.1.2024 | 15.2.2024 | 3 | |
| N 1408/SL22/MSPH | rozhod. o statut. orgánu | 13.1.2022 | 15.12.2023 | 27.12.2023 | 10 | |
| N 1408/SL21/MSPH | ostatní odstoupení | 3.8.2023 | 22.8.2023 | 13.9.2023 | 1 | |
| N 1408/SL20/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022] | 31.12.2022 | 26.7.2023 | 1.8.2023 | 30 | |
| N 1408/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 26.7.2023 | 1.8.2023 | 1 | |
| N 1408/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 26.7.2023 | 1.8.2023 | 1 | |
| N 1408/SL17/MSPH | ostatní výpis ze zápisu setkání správní rady | 16.6.2022 | 20.7.2022 | 29.8.2022 | 3 | |
| N 1408/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021] | 31.12.2021 | 20.7.2022 | 27.7.2022 | 22 | |
| N 1408/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 20.7.2022 | 26.7.2022 | 1 | |
| N 1408/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 20.7.2022 | 26.7.2022 | 1 | |
| N 1408/SL13/MSPH | ostatní zápis ze setkání správní rady/ výpis ze zápisu/ | 13.1.2022 | 4.5.2022 | 15.6.2022 | 5 |
záznamů na stránku