FOKUS optik a.s.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 04:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
31 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 261688/SL17/MSPH | notářský zápis [NZ 13/2019] schválení fúze slou | 1.12.2019 | 1.12.2019 | 54 | ||
| C 261688/SL16/MSPH | zpráva auditora zahajovací rozvaha 2019 | 31.10.2019 | 1.12.2019 | 11 | ||
| C 261688/SL15/MSPH | účetní závěrka [2018], zpráva auditora [2018] | 31.10.2019 | 1.12.2019 | 11 | ||
| C 261688/SL14/MSPH | posudek znalce | 31.10.2019 | 1.12.2019 | 101 | ||
| C 261688/SL13/MSPH | stanovy společnosti, projekt fúze | 29.10.2019 | 29.10.2019 | 30.10.2019 | 43 | |
| C 261688/SL12/MSPH | notářský zápis [NZ 1565/2019] | 15.10.2019 | 29.10.2019 | 16 | ||
| C 261688/SL11/MSPH | notářský zápis [NZ 1565/2019] | 15.10.2019 | 16.10.2019 | 16 | ||
| C 261688/SL10/MSPH | notářský zápis [NZ 1216/2019] | 29.7.2019 | 13.8.2019 | 20 | ||
| C 261688/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 1.7.2019 | 11.7.2019 | 1 | |
| C 261688/SL8/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 1.7.2019 | 11.7.2019 | 3 | |
| C 261688/SL7/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 1.7.2019 | 11.7.2019 | 1 | |
| C 261688/SL6/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 1.7.2019 | 11.7.2019 | 3 | |
| C 261688/SL5/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 2.8.2017 | 6.9.2017 | 1 | |
| C 261688/SL4/MSPH | účetní závěrka [2016] Příloha | 31.12.2016 | 2.8.2017 | 6.9.2017 | 2 | |
| C 261688/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty | 4.5.2017 | 9.5.2017 | 3 | ||
| C 261688/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 262/2017] | 4.5.2017 | 9.5.2017 | 8 | ||
| C 261688/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 350/2016] | 11.7.2016 | 16.8.2016 | 14 | ||
| B 24928/SL31/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 31.12.2025 | 13.8.2026 | 24.8.2026 | 31 | |
| B 24928/SL30/MSPH | ostatní zápis z DR | 26.1.2026 | 29.1.2026 | 25.2.2026 | 4 | |
| B 24928/SL29/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 20.1.2026 | 21.1.2026 | 31 | |
| B 24928/SL28/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 30.12.2024 | 6.1.2025 | 27 | |
| B 24928/SL27/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 1.8.2023 | 3.8.2023 | 28 | |
| B 24928/SL26/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 17.8.2022 | 19.8.2022 | 30 | |
| B 24928/SL25/MSPH | rozhod. o statut. orgánu dozorčí rada | 29.4.2022 | 1.6.2022 | 14.6.2022 | 5 | |
| B 24928/SL24/MSPH | ostatní zápis z DR | 29.4.2022 | 23.5.2022 | 6.6.2022 | 5 |
záznamů na stránku