CEHAS Protect s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 11:09
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 263288/SL23/MSPH | notářský zápis [NZ 321/2024] | 11.12.2024 | 20.12.2024 | 9 | ||
| C 263288/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2024 | 13.4.2024 | 16.4.2024 | 19.4.2024 | ||
| C 263288/SL21/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.01.2024 | 7.1.2024 | 7.1.2024 | 7.1.2024 | ||
| C 263288/SL20/MSPH | ostatní rozhodnutí jed.společníka | 11.5.2023 | 26.6.2023 | 18.7.2023 | 1 | |
| C 263288/SL19/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2022 | 11.5.2022 | 30.8.2022 | 23.1.2023 | ||
| C 263288/SL17/MSPH | ostatní zápis z VH | 15.12.2021 | 20.1.2022 | 15.2.2022 | 1 | |
| C 263288/SL16/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.4.2020 | 3.7.2020 | 15.7.2020 | 1 | |
| C 263288/SL15/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 3.7.2020 | 15.7.2020 | 5 | |
| C 263288/SL14/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 3.7.2020 | 15.7.2020 | 1 | |
| C 263288/SL13/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 3.7.2020 | 15.7.2020 | 2 | |
| C 263288/SL12/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 25.6.2019 | 26.6.2019 | 1 | |
| C 263288/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 25.6.2019 | 26.6.2019 | 2 | |
| C 263288/SL10/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 25.6.2019 | 26.6.2019 | 5 | |
| C 263288/SL9/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.4.2018 | 29.6.2018 | 4.7.2018 | 1 | |
| C 263288/SL8/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 29.6.2018 | 4.7.2018 | 2 | |
| C 263288/SL7/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 29.6.2018 | 4.7.2018 | 5 | |
| C 263288/SL6/MSPH | účetní závěrka [2017] priloha | 31.12.2017 | 29.6.2018 | 4.7.2018 | 1 | |
| C 263288/SL5/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 31.8.2017 | 1.9.2017 | 5 | |
| C 263288/SL4/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 31.8.2017 | 1.9.2017 | 1 | |
| C 263288/SL3/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 31.8.2017 | 1.9.2017 | 2 | |
| C 263288/SL2/MSPH | ostatní zápis z VH | 12.4.2017 | 31.8.2017 | 1.9.2017 | 1 | |
| C 263288/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1023/2016] | 12.9.2016 | 21.9.2016 | 6 | ||
| C 46247/SL27/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 10.5.2026 | 10.5.2026 | ||
| C 46247/SL25/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.04.2025 | 12.4.2025 | 13.4.2025 | 13.4.2025 |
záznamů na stránku