Třebešín D208 s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 04:47
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
21 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 264238/SL21/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ 1.1.2025-31.12.2025 | 31.12.2025 | 7.5.2026 | 11.5.2026 | 2 | |
| C 264238/SL20/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha k 31.12.2025 | 31.12.2025 | 7.5.2026 | 11.5.2026 | 2 | |
| C 264238/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha k 31.12.2024 | 31.12.2024 | 15.5.2025 | 16.5.2025 | 2 | |
| C 264238/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ 1.1.2024-31.12.2024 | 31.12.2024 | 15.5.2025 | 16.5.2025 | 2 | |
| C 264238/SL17/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ 1.1.2023-31.12.2023 | 31.12.2023 | 21.10.2024 | 24.10.2024 | 2 | |
| C 264238/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha k 31.12.2023 | 31.12.2023 | 21.10.2024 | 24.10.2024 | 2 | |
| C 264238/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ 1.1.2022-31.12.2022 | 31.12.2022 | 5.4.2023 | 5.4.2023 | 2 | |
| C 264238/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha k 31.12.2022 | 31.12.2022 | 5.4.2023 | 5.4.2023 | 2 | |
| C 264238/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 20.4.2022 | 21.4.2022 | 2 | |
| C 264238/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 20.4.2022 | 21.4.2022 | 2 | |
| C 264238/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 28.7.2021 | 31.8.2021 | 2 | |
| C 264238/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 28.7.2021 | 31.8.2021 | 2 | |
| C 264238/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 30.6.2020 | 3.7.2020 | 2 | |
| C 264238/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] Rozvaha | 31.12.2019 | 30.6.2020 | 3.7.2020 | 2 | |
| C 264238/SL7/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 19.12.2019 | 20.12.2019 | 2 | |
| C 264238/SL6/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 19.12.2019 | 20.12.2019 | 2 | |
| C 264238/SL5/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 19.12.2019 | 20.12.2019 | 1 | |
| C 264238/SL4/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 19.12.2019 | 20.12.2019 | 1 | |
| C 264238/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 19.12.2019 | 20.12.2019 | 2 | |
| C 264238/SL2/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 19.12.2019 | 20.12.2019 | 2 | |
| C 264238/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 974/2016] | 16.9.2016 | 12.10.2016 | 5 |
záznamů na stránku