CREATIVE okna-dveře s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 06:59
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
19 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 264374/SL19/MSPH | ostatní rozhod. jedin. společníka | 30.6.2026 | 28.8.2026 | 4.9.2026 | 1 | |
| C 264374/SL18/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 28.8.2026 | 4.9.2026 | 1 | |
| C 264374/SL17/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 28.8.2026 | 4.9.2026 | 1 | |
| C 264374/SL16/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.08.2025 | 19.8.2025 | 19.8.2025 | 19.8.2025 | ||
| C 264374/SL15/MSPH | notářský zápis [NZ 3056/2025] | 22.7.2025 | 22.7.2025 | 5 | ||
| C 264374/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.07.2024 | 22.7.2024 | 22.7.2024 | 22.7.2024 | ||
| C 264374/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 24.07.2023 | 24.7.2023 | 24.7.2023 | 24.7.2023 | ||
| C 264374/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 23.07.2022 | 23.7.2022 | 3.9.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 264374/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 8.1.2022 | 21.1.2022 | 1 | |
| C 264374/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 8.1.2022 | 21.1.2022 | 2 | |
| C 264374/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 8.1.2022 | 21.1.2022 | 2 | |
| C 264374/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 8.1.2022 | 21.1.2022 | 1 | |
| C 264374/SL7/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [1618/2021] | 12.11.2021 | 12.11.2021 | 3 | ||
| C 264374/SL6/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 25.3.2020 | 2.4.2020 | 2 | |
| C 264374/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 25.3.2020 | 2.4.2020 | 1 | |
| C 264374/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 25.3.2020 | 2.4.2020 | 2 | |
| C 264374/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 25.3.2020 | 2.4.2020 | 2 | |
| C 264374/SL2/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 25.3.2020 | 2.4.2020 | 1 | |
| C 264374/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 516/2016] | 12.10.2016 | 14.10.2016 | 7 |
záznamů na stránku