Archdozor s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:05
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
22 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 264292/SL22/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 17.6.2026 | 29.6.2026 | 6 | |
| C 264292/SL21/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 17.6.2026 | 29.6.2026 | 2 | |
| C 264292/SL20/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 17.6.2026 | 29.6.2026 | 4 | |
| C 264292/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha k ÚZ | 31.12.2024 | 24.7.2025 | 1.8.2025 | 4 | |
| C 264292/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 24.7.2025 | 1.8.2025 | 6 | |
| C 264292/SL17/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 24.7.2025 | 1.8.2025 | 2 | |
| C 264292/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 22.8.2024 | 22.8.2024 | 4 | |
| C 264292/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 22.8.2024 | 22.8.2024 | 2 | |
| C 264292/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 22.8.2024 | 22.8.2024 | 6 | |
| C 264292/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 2.6.2023 | 14.6.2023 | 6 | |
| C 264292/SL12/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 2.6.2023 | 14.6.2023 | 2 | |
| C 264292/SL11/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 2.6.2023 | 14.6.2023 | 3 | |
| C 264292/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 14.4.2022 | 19.4.2022 | 6 | |
| C 264292/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 14.4.2022 | 19.4.2022 | 3 | |
| C 264292/SL8/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 14.4.2022 | 19.4.2022 | 2 | |
| C 264292/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 14.4.2022 | 19.4.2022 | 6 | |
| C 264292/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 14.4.2022 | 19.4.2022 | 3 | |
| C 264292/SL5/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 14.4.2022 | 19.4.2022 | 2 | |
| C 264292/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 22.7.2020 | 28.7.2020 | 2 | |
| C 264292/SL3/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 22.7.2020 | 28.7.2020 | 6 | |
| C 264292/SL2/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 22.7.2020 | 28.7.2020 | 3 | |
| C 264292/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 371/2016] | 13.10.2016 | 21.10.2016 | 16 |
záznamů na stránku