GABAS - stavební společnost s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 18:57
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 267909/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 1289/2016] Zakladatelská listina | 8.12.2016 | 15.12.2016 | 6 | ||
| C 70131/SL18/KSOS | účetní závěrka [2025] VZZ | 9.3.2026 | 12.3.2026 | 2 | ||
| C 70131/SL17/KSOS | účetní závěrka [2025] rozvaha | 9.3.2026 | 12.3.2026 | 4 | ||
| C 70131/SL16/KSOS | účetní závěrka [2024] rozvaha | 24.2.2025 | 26.2.2025 | 4 | ||
| C 70131/SL15/KSOS | účetní závěrka [2024] VZZ | 24.2.2025 | 26.2.2025 | 2 | ||
| C 70131/SL14/KSOS | účetní závěrka [2023] rozvaha | 25.2.2024 | 27.2.2024 | 4 | ||
| C 70131/SL13/KSOS | účetní závěrka [2023] VZZ | 25.2.2024 | 27.2.2024 | 2 | ||
| C 70131/SL12/KSOS | účetní závěrka [2022] VZZ | 15.3.2023 | 17.3.2023 | 2 | ||
| C 70131/SL11/KSOS | účetní závěrka [2022] rozvaha | 15.3.2023 | 17.3.2023 | 4 | ||
| C 70131/SL10/KSOS | účetní závěrka [2021] rozvaha | 1.3.2022 | 3.3.2022 | 4 | ||
| C 70131/SL9/KSOS | účetní závěrka [2021] VZZ | 1.3.2022 | 3.3.2022 | 2 | ||
| C 70131/SL8/KSOS | účetní závěrka [2020] | 5.3.2021 | 9.3.2021 | 6 | ||
| C 70131/SL7/KSOS | účetní závěrka [2019] VZZ | 26.2.2020 | 5.3.2020 | 2 | ||
| C 70131/SL6/KSOS | účetní závěrka [2019] rozvaha | 26.2.2020 | 5.3.2020 | 4 | ||
| C 70131/SL5/KSOS | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 11.3.2019 | 27.3.2019 | 4 | ||
| C 70131/SL4/KSOS | účetní závěrka [2018] VZZ | 11.3.2019 | 27.3.2019 | 2 | ||
| C 70131/SL3/KSOS | účetní závěrka [2017] VZZ | 7.6.2018 | 19.6.2018 | 2 | ||
| C 70131/SL2/KSOS | účetní závěrka [2017] Rozvaha | 7.6.2018 | 19.6.2018 | 4 |
záznamů na stránku