Coffee Embassy EU s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 05:09
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 268964/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL24/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL23/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL22/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL21/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 3 | |
| C 268964/SL20/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL19/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL18/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL17/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 7.5.2026 | 7.5.2026 | 3 | |
| C 268964/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL13/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL12/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 7.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL10/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 2 | |
| C 268964/SL9/MSPH | účetní závěrka [2025] VZZ | 31.12.2025 | 5.5.2026 | 7.5.2026 | 1 | |
| C 268964/SL8/MSPH | notářský zápis [NZ 411/2026] rozhodnutí valné hromady/odvolání a volba jednatele | 24.4.2026 | 24.4.2026 | 5 | ||
| C 268964/SL7/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 14.11.2022 | 22.11.2022 | 4 | |
| C 268964/SL6/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 14.11.2022 | 22.11.2022 | 1 | |
| C 268964/SL5/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 14.7.2021 | 27.8.2021 | 6 | |
| C 268964/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 31.7.2020 | 10.8.2020 | 6 | |
| C 268964/SL3/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 31.7.2020 | 10.8.2020 | 2 | |
| C 268964/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 2/2018] | 3.1.2018 | 5.1.2018 | 3 |
záznamů na stránku