upvest s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 17:18
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
45 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 348226/SL46/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 31.12.2025 | 30.7.2026 | 21.8.2026 | 43 | |
| C 348226/SL45/MSPH | ostatní Rozhodnutí jedin. společníka | 30.6.2026 | 30.7.2026 | 21.8.2026 | 2 | |
| C 348226/SL44/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 16.2.2026 | 26.2.2026 | 4.3.2026 | 2 | |
| C 348226/SL43/MSPH | ostatní Zápis z VH | 1.8.2025 | 15.10.2025 | 22.10.2025 | 6 | |
| C 348226/SL42/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 861/2025] | 4.8.2025 | 4.8.2025 | 12 | ||
| C 348226/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 3.7.2025 | 16.7.2025 | 9 | |
| C 348226/SL40/MSPH | ostatní zápis z VH | 16.6.2025 | 3.7.2025 | 16.7.2025 | 7 | |
| C 348226/SL39/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 3.7.2025 | 16.7.2025 | 4 | |
| C 348226/SL38/MSPH | účetní závěrka [2024] | 12.11.2024 | 18.12.2024 | 4 | ||
| C 348226/SL37/MSPH | notářský zápis [NZ 1257/2024] | 12.11.2024 | 18.12.2024 | 8 | ||
| C 348226/SL36/MSPH | ostatní rozhodnutí VH - schválení r. 2018 | 15.6.2019 | 26.11.2024 | 3.12.2024 | 3 | |
| C 348226/SL35/MSPH | ostatní schválení mimořádné ÚZr. 2017 | 30.6.2020 | 26.11.2024 | 3.12.2024 | 4 | |
| C 348226/SL34/MSPH | ostatní rozhodnutí VH - schválení r. 2020 | 15.3.2021 | 26.11.2024 | 3.12.2024 | 1 | |
| C 348226/SL33/MSPH | ostatní rozhodnutí VH - schválení audit. ÚZ r. 2021 | 19.7.2022 | 26.11.2024 | 3.12.2024 | 1 | |
| C 348226/SL32/MSPH | ostatní rozhodnutí VH | 27.6.2023 | 13.11.2024 | 20.11.2024 | 2 | |
| C 348226/SL31/MSPH | notářský zápis [NZ 1257/2024], projekt fúze | 13.11.2024 | 13.11.2024 | 14.11.2024 | 8 | |
| C 348226/SL30/MSPH | ostatní oznámení o uložení projektu | 13.11.2024 | 13.11.2024 | 14.11.2024 | 3 | |
| C 348226/SL29/MSPH | ostatní výsledek VH | 17.4.2024 | 7.5.2024 | 6.6.2024 | 2 | |
| C 348226/SL28/MSPH | účetní závěrka [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 7.5.2024 | 6.6.2024 | 17 | |
| C 348226/SL27/MSPH | notářský zápis [NZ 1202/2023, N 1005/2023] | 15.11.2023 | 28.12.2023 | 11 | ||
| C 348226/SL26/MSPH | notářský zápis [NZ 1202/2023], projekt fúze | 15.11.2023 | 15.11.2023 | 16.11.2023 | 11 | |
| C 348226/SL25/MSPH | notářský zápis [NZ 1202/2023], projekt fúze | 15.11.2023 | 15.11.2023 | 16.11.2023 | 11 | |
| C 348226/SL24/MSPH | notářský zápis [NZ 1202/2023, N 1005/2023], projekt fúze | 15.11.2023 | 15.11.2023 | 16.11.2023 | 11 | |
| C 348226/SL23/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 3.8.2023 | 7 | |
| C 348226/SL22/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 3.8.2023 | 1 |
záznamů na stránku