BUFFALO FARM s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 23:05
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 274120/SL24/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 14.7.2026 | 5.8.2026 | 2 | |
| C 274120/SL23/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 14.7.2026 | 5.8.2026 | 3 | |
| C 274120/SL22/MSPH | účetní závěrka [2025] VZZ | 31.12.2025 | 14.7.2026 | 5.8.2026 | 2 | |
| C 274120/SL21/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 28.5.2025 | 2.6.2025 | 2 | |
| C 274120/SL20/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 28.5.2025 | 2.6.2025 | 3 | |
| C 274120/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 28.5.2025 | 2.6.2025 | 2 | |
| C 274120/SL18/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha | 31.12.2023 | 2.8.2024 | 8.8.2024 | 2 | |
| C 274120/SL17/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 2.8.2024 | 8.8.2024 | 3 | |
| C 274120/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 2.8.2024 | 8.8.2024 | 2 | |
| C 274120/SL15/MSPH | notářský zápis [NZ 8/2024] | 23.1.2024 | 23.1.2024 | 3 | ||
| C 274120/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | |
| C 274120/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 3 | |
| C 274120/SL12/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | |
| C 274120/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 29.11.2022 | 5.12.2022 | 2 | |
| C 274120/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 29.11.2022 | 5.12.2022 | 2 | |
| C 274120/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] Příloha | 31.12.2021 | 29.11.2022 | 5.12.2022 | 3 | |
| C 274120/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 29.6.2021 | 29.7.2021 | 2 | |
| C 274120/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 29.6.2021 | 29.7.2021 | 2 | |
| C 274120/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 29.6.2021 | 29.7.2021 | 3 | |
| C 274120/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 26.6.2020 | 7.7.2020 | 2 | |
| C 274120/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 26.6.2020 | 7.7.2020 | 2 | |
| C 274120/SL3/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 26.6.2020 | 7.7.2020 | 2 | |
| C 274120/SL2/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 2.1.2020 | 9.1.2020 | 6 | |
| C 274120/SL1/MSPH | notářský zápis [608/2017] | 20.3.2017 | 3.4.2017 | 3 |
záznamů na stránku