TechnoCast s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:02
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
28 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 274213/SL28/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 8.4.2026 | 10.4.2026 | 1 | |
| C 274213/SL27/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 8.4.2026 | 10.4.2026 | 3 | |
| C 274213/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] VZZ | 31.12.2025 | 8.4.2026 | 10.4.2026 | 2 | |
| C 274213/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 2.6.2025 | 4.6.2025 | 2 | |
| C 274213/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 2.6.2025 | 4.6.2025 | 3 | |
| C 274213/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 2.6.2025 | 4.6.2025 | 1 | |
| C 274213/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 25.4.2024 | 27.5.2024 | 3 | |
| C 274213/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha | 31.12.2023 | 25.4.2024 | 27.5.2024 | 1 | |
| C 274213/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 25.4.2024 | 27.5.2024 | 2 | |
| C 274213/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 14.7.2023 | 25.7.2023 | 2 | |
| C 274213/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 14.7.2023 | 25.7.2023 | 1 | |
| C 274213/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 14.7.2023 | 25.7.2023 | 3 | |
| C 274213/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 27.4.2022 | 28.4.2022 | 2 | |
| C 274213/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 27.4.2022 | 28.4.2022 | 3 | |
| C 274213/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 27.4.2022 | 28.4.2022 | 1 | |
| C 274213/SL13/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 30.3.2021 | 9.4.2021 | 3 | |
| C 274213/SL12/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 30.3.2021 | 9.4.2021 | 2 | |
| C 274213/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 30.3.2021 | 9.4.2021 | 1 | |
| C 274213/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 4.3.2021 | 8.3.2021 | 1 | |
| C 274213/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 4.3.2021 | 8.3.2021 | 2 | |
| C 274213/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 4.3.2021 | 8.3.2021 | 3 | |
| C 274213/SL7/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 22.5.2019 | 23.5.2019 | 2 | |
| C 274213/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 22.5.2019 | 23.5.2019 | 1 | |
| C 274213/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 22.5.2019 | 23.5.2019 | 3 | |
| C 274213/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 30.4.2018 | 4.5.2018 | 1 |
záznamů na stránku