Centrum Mateřství s.r.o., v likvidaci
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 12:43
V likvidaci
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
22 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 272106/SL22/MSPH | účetní závěrka [2026] Rozvaha | 15.7.2026 | 14.7.2026 | 6.8.2026 | 2 | |
| C 272106/SL21/MSPH | účetní závěrka [2026] VZaZ | 15.7.2026 | 14.7.2026 | 6.8.2026 | 1 | |
| C 272106/SL20/MSPH | notářský zápis [N 293/2026, NZ 306/2026] | 14.7.2026 | 14.7.2026 | 4 | ||
| C 272106/SL19/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 11.2.2026 | 11.2.2026 | 1 | |
| C 272106/SL18/MSPH | účetní závěrka [2025] přiloha | 31.12.2025 | 11.2.2026 | 11.2.2026 | 1 | |
| C 272106/SL17/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 11.2.2026 | 11.2.2026 | 2 | |
| C 272106/SL16/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 5.3.2025 | 10.3.2025 | 2 | |
| C 272106/SL15/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 5.3.2025 | 10.3.2025 | 1 | |
| C 272106/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 26.2.2024 | 1.3.2024 | 2 | |
| C 272106/SL13/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 26.2.2024 | 1.3.2024 | 1 | |
| C 272106/SL12/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 20.3.2023 | 30.3.2023 | 2 | |
| C 272106/SL11/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 20.3.2023 | 30.3.2023 | 2 | |
| C 272106/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 16.3.2022 | 17.3.2022 | 2 | |
| C 272106/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 16.3.2022 | 17.3.2022 | 2 | |
| C 272106/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 7.3.2021 | 10.3.2021 | 2 | |
| C 272106/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 7.3.2021 | 10.3.2021 | 2 | |
| C 272106/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 30.3.2020 | 8.4.2020 | 2 | |
| C 272106/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] vzz | 31.12.2019 | 30.3.2020 | 8.4.2020 | 2 | |
| C 272106/SL4/MSPH | notářský zápis [NZ 51/2019] | 24.4.2019 | 5.6.2019 | 10.6.2019 | 6 | |
| C 272106/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 30.3.2018 | 9.4.2018 | 2 | |
| C 272106/SL2/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 30.3.2018 | 9.4.2018 | 2 | |
| C 272106/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 214/2016] | 5.12.2016 | 28.2.2017 | 7.4.2017 | 6 |
záznamů na stránku