MRstudios s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 08:24
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
21 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 275124/SL21/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.04.2026 | 12.4.2026 | 12.4.2026 | 16.4.2026 | ||
| C 275124/SL20/MSPH | zakladatelské dokumenty | 22.5.2025 | 22.5.2025 | 3 | ||
| C 275124/SL19/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 22.5.2025 | 22.5.2025 | 7 | ||
| C 275124/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] | 27.2.2025 | 22.5.2025 | 13 | ||
| C 275124/SL17/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 357/2025], rozhod. o statut. orgánu | 22.5.2025 | 22.5.2025 | 5 | ||
| C 275124/SL16/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 12.5.2025 | ||
| C 275124/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.04.2024 | 20.4.2024 | 20.4.2024 | 22.4.2024 | ||
| C 275124/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.04.2023 | 19.4.2023 | 26.5.2023 | 3.6.2023 | ||
| C 275124/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2022 | 7.5.2022 | 3.9.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 275124/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 3.10.2022 | 11.10.2022 | 4 | |
| C 275124/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] Příloha | 31.12.2021 | 3.10.2022 | 11.10.2022 | 8 | |
| C 275124/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 28.5.2021 | 14.6.2021 | 8 | |
| C 275124/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 28.5.2021 | 14.6.2021 | 4 | |
| C 275124/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 2.3.2020 | 2.3.2020 | 6 | |
| C 275124/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] Příloha | 31.12.2019 | 2.3.2020 | 2.3.2020 | 9 | |
| C 275124/SL6/MSPH | ostatní zápis z VH | 5.6.2019 | 23.7.2019 | 7.8.2019 | 4 | |
| C 275124/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] priloha | 31.12.2018 | 13.2.2019 | 19.2.2019 | 8 | |
| C 275124/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 13.2.2019 | 19.2.2019 | 4 | |
| C 275124/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 5.9.2018 | 21.9.2018 | 3 | |
| C 275124/SL2/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 5.9.2018 | 21.9.2018 | 6 | |
| C 275124/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 149/2017] | 13.4.2017 | 27.4.2017 | 9 |
záznamů na stránku