DELAUDA, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:54
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 275695/SL24/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 2 | |
| C 275695/SL23/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 2 | |
| C 275695/SL22/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 2 | |
| C 275695/SL21/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 2 | |
| C 275695/SL20/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 2 | |
| C 275695/SL19/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 2 | |
| C 275695/SL18/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1419/2025, N 1298/2025] | 7.10.2025 | 7.10.2025 | 8 | ||
| C 275695/SL17/MSPH | insolvenční rozhodnutí insolvenční usnesení | 9.12.2024 | 30.1.2025 | 3.2.2025 | 2 | |
| C 275695/SL16/MSPH | insolvenční rozhodnutí 98 INS 20381/2024-A-3 | 29.11.2024 | 29.11.2024 | 3.12.2024 | 2 | |
| C 275695/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 8.8.2024 | 12.8.2024 | 2 | |
| C 275695/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 8.8.2024 | 12.8.2024 | 2 | |
| C 275695/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 8.8.2024 | 12.8.2024 | 2 | |
| C 275695/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 8.8.2024 | 12.8.2024 | 2 | |
| C 275695/SL11/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 04.09.2023 | 4.9.2023 | 4.9.2023 | 4.9.2023 | ||
| C 275695/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] Rozvaha | 31.12.2020 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 1 | |
| C 275695/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] Rozvaha | 31.12.2019 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL4/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 31.12.2018 | 4.4.2022 | 7.4.2022 | 2 | |
| C 275695/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 588/2021] | 8.6.2021 | 8.6.2021 | 4 | ||
| C 275695/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 456/2017] | 4.5.2017 | 8 |
záznamů na stránku