Riot company s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 08:29
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
20 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 275812/SL20/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2026 | 16.5.2026 | 16.5.2026 | 27.5.2026 | ||
| C 275812/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 6.5.2025 | 14.5.2025 | 5 | |
| C 275812/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 6.5.2025 | 14.5.2025 | 2 | |
| C 275812/SL17/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 6.5.2025 | 14.5.2025 | 2 | |
| C 275812/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha ve zkr.rozsahu | 31.12.2023 | 3.5.2024 | 30.5.2024 | 2 | |
| C 275812/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha k účetní závěrce | 31.12.2023 | 3.5.2024 | 30.5.2024 | 5 | |
| C 275812/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] výkaz zisku a ztrát ve zkr. rozsahu | 31.12.2023 | 3.5.2024 | 30.5.2024 | 1 | |
| C 275812/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 26.4.2023 | 25.5.2023 | 2 | |
| C 275812/SL12/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 26.4.2023 | 25.5.2023 | 1 | |
| C 275812/SL11/MSPH | ostatní zápis z VH | 18.2.2021 | 13.1.2023 | 10.2.2023 | 2 | |
| C 275812/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 12.7.2021 | 24.8.2021 | 2 | |
| C 275812/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 12.7.2021 | 24.8.2021 | 1 | |
| C 275812/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 12.7.2021 | 24.8.2021 | 5 | |
| C 275812/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 24.8.2020 | 2.9.2020 | 2 | |
| C 275812/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 24.8.2020 | 2.9.2020 | 1 | |
| C 275812/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 24.8.2020 | 2.9.2020 | 5 | |
| C 275812/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 12.3.2019 | 18.3.2019 | 5 | |
| C 275812/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 12.3.2019 | 18.3.2019 | 6 | |
| C 275812/SL2/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 12.3.2019 | 18.3.2019 | 2 | |
| C 275812/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ438/2017] | 9.5.2017 | 8 |
záznamů na stránku