Doctor Smile Group s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 10:43
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
28 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 276381/SL28/MSPH | účetní závěrka [2025] Příloha | 31.12.2025 | 12.3.2026 | 13.3.2026 | 6 | |
| C 276381/SL27/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 12.3.2026 | 13.3.2026 | 2 | |
| C 276381/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 12.3.2026 | 13.3.2026 | 6 | |
| C 276381/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 26.3.2025 | 27.3.2025 | 4 | |
| C 276381/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 26.3.2025 | 27.3.2025 | 2 | |
| C 276381/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 26.3.2025 | 27.3.2025 | 1 | |
| C 276381/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 27.2.2024 | 1.3.2024 | 6 | |
| C 276381/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 27.2.2024 | 1.3.2024 | 4 | |
| C 276381/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 27.2.2024 | 1.3.2024 | 2 | |
| C 276381/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 23.3.2023 | 5.4.2023 | 6 | |
| C 276381/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 23.3.2023 | 5.4.2023 | 4 | |
| C 276381/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 23.3.2023 | 5.4.2023 | 2 | |
| C 276381/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 4.3.2022 | 10.3.2022 | 4 | |
| C 276381/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 4.3.2022 | 10.3.2022 | 6 | |
| C 276381/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 4.3.2022 | 10.3.2022 | 2 | |
| C 276381/SL13/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 3.3.2021 | 8.3.2021 | 2 | |
| C 276381/SL12/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 3.3.2021 | 8.3.2021 | 6 | |
| C 276381/SL11/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 11.1.2021 | 25.1.2021 | 2 | |
| C 276381/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 11.1.2021 | 25.1.2021 | 6 | |
| C 276381/SL9/MSPH | notářský zápis [NZ 343/2020] | 16.7.2020 | 17.7.2020 | 2 | ||
| C 276381/SL8/MSPH | notářský zápis [NZ 342/2020] | 16.7.2020 | 17.7.2020 | 4 | ||
| C 276381/SL7/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 3.2.2019 | 14.2.2019 | 2 | |
| C 276381/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 3.2.2019 | 14.2.2019 | 6 | |
| C 276381/SL5/MSPH | ostatní smlouva o koupi závodu | 28.8.2018 | 10.10.2018 | 19.10.2018 | 14 | |
| C 276381/SL4/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 42/2017] | 13.1.2017 | 22.3.2018 | 4 |
záznamů na stránku