Motrix Capital s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:27
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
19 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 277145/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.07.2025 | 19.7.2025 | 19.7.2025 | 24.7.2025 | ||
| C 277145/SL18/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] ÚZ r. 2023 - konsolidovaná | 31.12.2023 | 16.10.2024 | 29.10.2024 | 22 | |
| C 277145/SL17/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 6.7.2024 | 9.7.2024 | ||
| C 277145/SL16/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva auditora [2022] konsolidovaná | 31.12.2022 | 18.9.2023 | 25.9.2023 | 24 | |
| C 277145/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 18.9.2023 | 20.9.2023 | 22 | |
| C 277145/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 24.07.2023 | 24.7.2023 | 24.7.2023 | 24.7.2023 | ||
| C 277145/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva auditora [2021] konsolidovaná | 31.12.2021 | 3.1.2023 | 6.1.2023 | 23 | |
| C 277145/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 3.1.2023 | 6.1.2023 | 21 | |
| C 277145/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 3.1.2023 | 6.1.2023 | 2 | |
| C 277145/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 3.1.2023 | 6.1.2023 | 1 | |
| C 277145/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 3.1.2023 | 6.1.2023 | 1 | |
| C 277145/SL8/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 23.12.2020 | 14.1.2021 | 2 | |
| C 277145/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 23.12.2020 | 14.1.2021 | 2 | |
| C 277145/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 23.12.2020 | 14.1.2021 | 1 | |
| C 277145/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 23.12.2020 | 14.1.2021 | 1 | |
| C 277145/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 23.12.2020 | 14.1.2021 | 2 | |
| C 277145/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 23.12.2020 | 14.1.2021 | 1 | |
| C 277145/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 599/2017] | 29.11.2017 | 23.1.2018 | 22.2.2018 | 12 | |
| C 277145/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 282/2017] | 18.5.2017 | 2.6.2017 | 13 |
záznamů na stránku