Chocolate experience s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 16:42
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
21 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 278006/SL21/MSPH | notářský zápis [NZ 1729/2026] | 25.8.2026 | 2.9.2026 | 6 | ||
| C 278006/SL20/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 23.05.2026 | 23.5.2026 | 23.5.2026 | 2.6.2026 | ||
| C 278006/SL19/MSPH | notářský zápis [N 561/2026, NZ 619/2026] rozhodnutí valné hromady o zvýšení základního kapitálu | 26.3.2026 | 15.4.2026 | 7 | ||
| C 278006/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.05.2025 | 19.5.2025 | 19.5.2025 | 27.5.2025 | ||
| C 278006/SL17/MSPH | notářský zápis [N 669/2025, NZ 598/2025] rozhodnutí valné hromady o zvýšení základního kapitálu | 24.4.2025 | 19.5.2025 | 7 | ||
| C 278006/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 21.07.2024 | 21.7.2024 | 21.7.2024 | 21.7.2024 | ||
| C 278006/SL15/MSPH | notářský zápis [N 141/2024, NZ 117/2024] rozhodnutí valné hromady o zvýšení základního kapitálu a změně stanov | 1.2.2024 | 28.2.2024 | 7 | ||
| C 278006/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.07.2023 | 19.7.2023 | 19.7.2023 | 23.7.2023 | ||
| C 278006/SL13/MSPH | notářský zápis [NZ 407/2023] | 27.3.2023 | 31.3.2023 | 6 | ||
| C 278006/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.07.2022 | 13.7.2022 | 3.9.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 278006/SL11/MSPH | notářský zápis [NZ 1032/2022] | 15.7.2022 | 25.7.2022 | 7 | ||
| C 278006/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 3.11.2021 | 10.11.2021 | 13 | |
| C 278006/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 3.11.2021 | 10.11.2021 | 2 | |
| C 278006/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 3.11.2021 | 10.11.2021 | 2 | |
| C 278006/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 3.11.2021 | 10.11.2021 | 5 | |
| C 278006/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 3.9.2019 | 5.9.2019 | 5 | |
| C 278006/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 3.9.2019 | 5.9.2019 | 2 | |
| C 278006/SL4/MSPH | notářský zápis [NZ 1347/2017] | 4.7.2017 | 16.10.2017 | 1.11.2017 | 14 | |
| C 278006/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty bez data/ | 29.6.2017 | 17.7.2017 | 3 | ||
| C 278006/SL2/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 27.6.2017 | 29.6.2017 | 17.7.2017 | 5 | |
| C 278006/SL1/MSPH | posudek znalce znalecký posudek č. 1612/19/2017 o ocenění odštěpovaných částí jmění | 5.4.2017 | 19.6.2017 | 49 |
záznamů na stránku