Agroles obce Myštice s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 06:59
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
23 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 26432/SL23/KSCB | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2026 | 16.5.2026 | 17.5.2026 | 27.5.2026 | ||
| C 26432/SL22/KSCB | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2025 | 12.5.2025 | 13.5.2025 | 20.5.2025 | ||
| C 26432/SL21/KSCB | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 11.5.2024 | 16.5.2024 | ||
| C 26432/SL20/KSCB | notářský zápis [NZ 33/2023], jiné rozhodnutí | 26.6.2023 | 28.6.2023 | 5 | ||
| C 26432/SL19/KSCB | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.05.2023 | 8.5.2023 | 19.5.2023 | 25.5.2023 | ||
| C 26432/SL18/KSCB | účetní závěrka [2021] rozvaha | 7.12.2022 | 8.12.2022 | 6 | ||
| C 26432/SL17/KSCB | účetní závěrka [2021] příloha | 7.12.2022 | 8.12.2022 | 4 | ||
| C 26432/SL16/KSCB | účetní závěrka [2021] VZZ | 7.12.2022 | 8.12.2022 | 2 | ||
| C 26432/SL15/KSCB | účetní závěrka [2020] Rozvaha | 31.3.2021 | 29.12.2021 | 4.1.2022 | 6 | |
| C 26432/SL14/KSCB | účetní závěrka [2020] Výkaz zisku a ztráty | 31.3.2021 | 29.12.2021 | 4.1.2022 | 2 | |
| C 26432/SL13/KSCB | účetní závěrka [2020] Příloha k účetní závěrce | 31.3.2021 | 29.12.2021 | 4.1.2022 | 4 | |
| C 26432/SL12/KSCB | účetní závěrka [2019] | 26.3.2020 | 8.1.2021 | 26.1.2021 | 6 | |
| C 26432/SL11/KSCB | účetní závěrka [2019] | 26.3.2020 | 8.1.2021 | 26.1.2021 | 2 | |
| C 26432/SL10/KSCB | účetní závěrka [2019] | 26.3.2020 | 8.1.2021 | 26.1.2021 | 4 | |
| C 26432/SL9/KSCB | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 29.3.2019 | 6.1.2020 | 9.1.2020 | 6 | |
| C 26432/SL8/KSCB | účetní závěrka [2018] Příloha 2018 | 26.3.2019 | 6.1.2020 | 9.1.2020 | 4 | |
| C 26432/SL7/KSCB | účetní závěrka [2018] Výkaz zisku a ztráty | 29.3.2019 | 6.1.2020 | 9.1.2020 | 2 | |
| C 26432/SL6/KSCB | notářský zápis [NZ 87/2019], ostatní | 8.2.2019 | 8.2.2019 | 2 | ||
| C 26432/SL5/KSCB | účetní závěrka [2017] | 30.3.2018 | 29.12.2018 | 31.12.2018 | 6 | |
| C 26432/SL4/KSCB | účetní závěrka [2017] | 26.3.2018 | 29.12.2018 | 31.12.2018 | 4 | |
| C 26432/SL3/KSCB | účetní závěrka [2017] | 30.3.2018 | 29.12.2018 | 31.12.2018 | 2 | |
| C 26432/SL2/KSCB | notářský zápis [NZ 854/2018], rozhod. o statut. orgánu, ostatní | 29.11.2018 | 4.12.2018 | 3 | ||
| C 26432/SL1/KSCB | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 343/2017] | 31.5.2017 | 28.6.2017 | 7 |
záznamů na stránku