H4 INVEST s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 22:54
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
28 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 280177/SL28/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 19.3.2026 | 20.3.2026 | 6 | |
| C 280177/SL27/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 19.3.2026 | 20.3.2026 | 1 | |
| C 280177/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 19.3.2026 | 20.3.2026 | 1 | |
| C 280177/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 1.4.2025 | 3.4.2025 | 1 | |
| C 280177/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 1.4.2025 | 3.4.2025 | 6 | |
| C 280177/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 1.4.2025 | 3.4.2025 | 1 | |
| C 280177/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 15.3.2024 | 25.3.2024 | 6 | |
| C 280177/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 15.3.2024 | 25.3.2024 | 1 | |
| C 280177/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 15.3.2024 | 25.3.2024 | 1 | |
| C 280177/SL19/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 16.3.2023 | 23.3.2023 | 1 | |
| C 280177/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 16.3.2023 | 23.3.2023 | 6 | |
| C 280177/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 16.3.2023 | 23.3.2023 | 1 | |
| C 280177/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 24.3.2022 | 25.3.2022 | 1 | |
| C 280177/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 24.3.2022 | 25.3.2022 | 6 | |
| C 280177/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 24.3.2022 | 25.3.2022 | 1 | |
| C 280177/SL13/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 25.3.2021 | 31.3.2021 | 1 | |
| C 280177/SL12/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 25.3.2021 | 31.3.2021 | 6 | |
| C 280177/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 25.3.2021 | 31.3.2021 | 1 | |
| C 280177/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 2.3.2020 | 3.3.2020 | 1 | |
| C 280177/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 2.3.2020 | 3.3.2020 | 1 | |
| C 280177/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 2.3.2020 | 3.3.2020 | 6 | |
| C 280177/SL7/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 10.7.2019 | 17.7.2019 | 1 | |
| C 280177/SL6/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 10.7.2019 | 17.7.2019 | 6 | |
| C 280177/SL5/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 10.7.2019 | 17.7.2019 | 2 | |
| C 280177/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 10.7.2019 | 16.7.2019 | 6 |
záznamů na stránku