Prádlo Musil s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 01:42
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 282182/SL18/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 11.4.2026 | 13.4.2026 | 5.5.2026 | 2 | |
| C 282182/SL17/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 29.5.2025 | 2.6.2025 | 2 | |
| C 282182/SL16/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 29.5.2025 | 2.6.2025 | 2 | |
| C 282182/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 26.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 282182/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 26.7.2024 | 1.8.2024 | 2 | |
| C 282182/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 22.8.2023 | 31.8.2023 | 2 | |
| C 282182/SL12/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 22.8.2023 | 31.8.2023 | 2 | |
| C 282182/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 27.7.2022 | 3.8.2022 | 2 | |
| C 282182/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 27.7.2022 | 3.8.2022 | 2 | |
| C 282182/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 25.8.2021 | 17.9.2021 | 2 | |
| C 282182/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 25.8.2021 | 17.9.2021 | 2 | |
| C 282182/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 25.8.2020 | 2.9.2020 | 2 | |
| C 282182/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 25.8.2020 | 2.9.2020 | 2 | |
| C 282182/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 17.7.2019 | 18.7.2019 | 2 | |
| C 282182/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 17.7.2019 | 18.7.2019 | 2 | |
| C 282182/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 25.6.2018 | 11.7.2018 | 1 | |
| C 282182/SL2/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 25.6.2018 | 11.7.2018 | 2 | |
| C 282182/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 795/2017] | 6.9.2017 | 14.9.2017 | 3 |
záznamů na stránku