INTABA Přerov s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 06:31
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 72187/SL18/KSOS | účetní závěrka [2025], zpráva o vztazích [2025] bez výkazu zisku a ztráty, Zápis z valné hromady | 1.9.2026 | 3.9.2026 | 6 | ||
| C 72187/SL17/KSOS | účetní závěrka [2024] bez výkazu zisku a ztráty, rozhodnutí společníka | 30.7.2025 | 5.8.2025 | 6 | ||
| C 72187/SL16/KSOS | zpráva o vztazích [2023] | 13.8.2024 | 20.8.2024 | 2 | ||
| C 72187/SL15/KSOS | účetní závěrka [2023] bez výkazu zisku a ztráty | 13.8.2024 | 20.8.2024 | 3 | ||
| C 72187/SL14/KSOS | účetní závěrka [2022], zpráva o vztazích [2022] bez výkazu zisku a ztráty, rozhodnutí společníka | 4.8.2023 | 19.9.2023 | 6 | ||
| C 72187/SL13/KSOS | ostatní Zápis o rozhodnutí jediného společníka | 8.6.2022 | 25.7.2022 | 27.7.2022 | 1 | |
| C 72187/SL12/KSOS | zpráva o vztazích [2021] | 25.7.2022 | 27.7.2022 | 2 | ||
| C 72187/SL11/KSOS | účetní závěrka [2021] bez výkazu zisku a ztráty | 25.7.2022 | 27.7.2022 | 3 | ||
| C 72187/SL10/KSOS | účetní závěrka [2020], zpráva o vztazích [2020] bez výkazu zisku a ztrát | 17.5.2021 | 21.5.2021 | 5 | ||
| C 72187/SL9/KSOS | ostatní RJS - Schválení účetní závěrky za rok 2020 | 31.3.2021 | 17.5.2021 | 21.5.2021 | 1 | |
| C 72187/SL8/KSOS | účetní závěrka [2019], zpráva o vztazích [2019] bez výkazu zisku a ztrát | 23.7.2020 | 4.8.2020 | 5 | ||
| C 72187/SL7/KSOS | ostatní RJS - schválení účetní závěrky za rok 2019 | 30.6.2020 | 23.7.2020 | 4.8.2020 | 1 | |
| C 72187/SL6/KSOS | účetní závěrka [2018], zpráva o vztazích [2018] bez VZZ | 30.4.2019 | 7.5.2019 | 5 | ||
| C 72187/SL5/KSOS | ostatní Rozhodnutí jediného společníka | 6.3.2018 | 30.4.2019 | 7.5.2019 | 1 | |
| C 72187/SL4/KSOS | zpráva o vztazích za účetní období roku od 11.10.2017 do 31.12.2017 | 1.8.2018 | 16.8.2018 | 2 | ||
| C 72187/SL3/KSOS | účetní závěrka [2017] bez VZZ | 1.8.2018 | 16.8.2018 | 3 | ||
| C 72187/SL2/KSOS | ostatní Zápis o rozhodnutí jediného společníka | 30.6.2018 | 1.8.2018 | 16.8.2018 | 1 | |
| C 72187/SL1/KSOS | notářský zápis [NZ 580/2017] | 4.10.2017 | 11.10.2017 | 6 |
záznamů na stránku