IN LIGHT MOTORS s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 02:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
23 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 285309/SL23/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 956/2026] | 30.7.2026 | 1.9.2026 | 6 | ||
| C 285309/SL22/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 27.3.2026 | 30.3.2026 | 1 | |
| C 285309/SL21/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 27.3.2026 | 30.3.2026 | 1 | |
| C 285309/SL20/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 18.7.2025 | 28.7.2025 | 1 | |
| C 285309/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 18.7.2025 | 28.7.2025 | 1 | |
| C 285309/SL18/MSPH | účetní závěrka [2021] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2021 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 2 | |
| C 285309/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2023 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL15/MSPH | účetní závěrka [2020] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2020 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 2 | |
| C 285309/SL14/MSPH | účetní závěrka [2019] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2019 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL13/MSPH | účetní závěrka [2018] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2018 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL12/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL10/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL9/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL7/MSPH | účetní závěrka [2022] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2022 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL5/MSPH | účetní závěrka [2017] výkaz zisku a ztráty | 31.12.2017 | 28.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 285309/SL4/MSPH | notářský zápis [NZ 403/2018] | 28.6.2018 | 28.6.2018 | 3 | ||
| C 285309/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 116/2018] | 22.1.2018 | 24.1.2018 | 12.2.2018 | 12 | |
| C 285309/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 117/2018] | 22.1.2018 | 24.1.2018 | 12.2.2018 | 11 | |
| C 285309/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 1615/2017] | 30.10.2017 | 15.11.2017 | 7 |
záznamů na stránku