Ocelkonstrukce s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:18
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
22 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 285564/SL22/MSPH | ostatní zápis z VH | 26.6.2026 | 24.7.2026 | 14.8.2026 | 2 | |
| C 285564/SL21/MSPH | účetní závěrka [2025] | 31.12.2025 | 24.7.2026 | 14.8.2026 | 3 | |
| C 285564/SL20/MSPH | ostatní zápis VH | 27.6.2025 | 23.7.2025 | 1.8.2025 | 2 | |
| C 285564/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 23.7.2025 | 1.8.2025 | 3 | |
| C 285564/SL18/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.04.2024 | 16.4.2024 | 17.4.2024 | 22.4.2024 | ||
| C 285564/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 21.2.2024 | 26.2.2024 | 1 | |
| C 285564/SL16/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 21.2.2024 | 26.2.2024 | 1 | |
| C 285564/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha | 31.12.2023 | 13.2.2024 | 19.2.2024 | 1 | |
| C 285564/SL14/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 13.2.2024 | 19.2.2024 | 1 | |
| C 285564/SL13/MSPH | zakladatelské dokumenty | 24.11.2023 | 4.1.2024 | 4 | ||
| C 285564/SL12/MSPH | notářský zápis [NZ 369/2023] | 24.11.2023 | 4.1.2024 | 8 | ||
| C 285564/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 10.10.2022 | 10.10.2022 | 1 | |
| C 285564/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 10.10.2022 | 10.10.2022 | 1 | |
| C 285564/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 14.9.2021 | 30.9.2021 | 1 | |
| C 285564/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 9.8.2021 | 9.9.2021 | 2 | |
| C 285564/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 9.8.2021 | 9.9.2021 | 1 | |
| C 285564/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 24.9.2020 | 30.9.2020 | 1 | |
| C 285564/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 15.9.2020 | 18.9.2020 | 1 | |
| C 285564/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 30.7.2019 | 8.8.2019 | 1 | |
| C 285564/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 30.7.2019 | 8.8.2019 | 2 | |
| C 285564/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 668/2018] | 11.9.2018 | 11.9.2018 | 7 | ||
| C 285564/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 554/2017] | 21.11.2017 | 22.11.2017 | 3 |
záznamů na stránku