Optika Bystřice s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:24
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 289398/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 3.12.2025 | 3.12.2025 | 2 | |
| C 289398/SL24/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 3.12.2025 | 3.12.2025 | 1 | |
| C 289398/SL23/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 3.12.2025 | 3.12.2025 | 2 | |
| C 289398/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 15.5.2024 | 11.6.2024 | 2 | |
| C 289398/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 15.5.2024 | 11.6.2024 | 1 | |
| C 289398/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha | 31.12.2023 | 15.5.2024 | 11.6.2024 | 2 | |
| C 289398/SL19/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 32/2024] | 1.2.2024 | 1.2.2024 | 6 | ||
| C 289398/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 8.5.2023 | 26.5.2023 | 1 | |
| C 289398/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 8.5.2023 | 26.5.2023 | 2 | |
| C 289398/SL16/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 8.5.2023 | 26.5.2023 | 2 | |
| C 289398/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 1 | |
| C 289398/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 1 | |
| C 289398/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 1.7.2022 | 13.7.2022 | 2 | |
| C 289398/SL12/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 28.5.2021 | 10.6.2021 | 2 | |
| C 289398/SL11/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 28.5.2021 | 10.6.2021 | 4 | |
| C 289398/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 28.5.2021 | 10.6.2021 | 2 | |
| C 289398/SL9/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 93/2021] | 24.3.2021 | 24.3.2021 | 8 | ||
| C 289398/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 14.6.2020 | 15.6.2020 | 4 | |
| C 289398/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 14.6.2020 | 15.6.2020 | 2 | |
| C 289398/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 14.6.2020 | 15.6.2020 | 2 | |
| C 289398/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 27.3.2019 | 4.4.2019 | 4 | |
| C 289398/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 27.3.2019 | 4.4.2019 | 2 | |
| C 289398/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 27.3.2019 | 4.4.2019 | 2 | |
| C 289398/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 141/2018, N 189/2018] | 15.3.2018 | 15.3.2018 | 9 | ||
| C 289398/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 46/2018, N 60/2018] | 25.1.2018 | 29.1.2018 | 8 |
záznamů na stránku