Financial Company s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 04:25
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
21 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 292378/SL21/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 20.3.2026 | 26.3.2026 | 28.4.2026 | 2 | |
| C 292378/SL20/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 16.4.2026 | 20.4.2026 | 1 | |
| C 292378/SL19/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 16.4.2026 | 20.4.2026 | 2 | |
| C 292378/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 30.4.2025 | 5.5.2025 | 1 | |
| C 292378/SL17/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 30.4.2025 | 5.5.2025 | 2 | |
| C 292378/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 22.4.2024 | 20.5.2024 | 2 | |
| C 292378/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 22.4.2024 | 20.5.2024 | 1 | |
| C 292378/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 2 | |
| C 292378/SL13/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 1 | |
| C 292378/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 1 | |
| C 292378/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 2 | |
| C 292378/SL10/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 1 | |
| C 292378/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 1 | |
| C 292378/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 2 | |
| C 292378/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 1 | |
| C 292378/SL6/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 2 | |
| C 292378/SL5/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 15.5.2023 | 29.5.2023 | 2 | |
| C 292378/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 9.9.2019 | 16.9.2019 | 6 | |
| C 292378/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 9.9.2019 | 16.9.2019 | 2 | |
| C 292378/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 498/2018] | 6.4.2018 | 11.4.2018 | 4 | ||
| C 292378/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 334/2018] | 7.3.2018 | 23.3.2018 | 2 |
záznamů na stránku