P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 292240/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 5.11.2025 | 6.11.2025 | 3 | |
| C 292240/SL17/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 5.11.2025 | 6.11.2025 | 1 | |
| C 292240/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 23.9.2024 | 2.10.2024 | 1 | |
| C 292240/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 23.9.2024 | 2.10.2024 | 3 | |
| C 292240/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 31.10.2023 | 1.11.2023 | 1 | |
| C 292240/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 31.10.2023 | 1.11.2023 | 3 | |
| C 292240/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 26.9.2022 | 5.10.2022 | 3 | |
| C 292240/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 26.9.2022 | 5.10.2022 | 1 | |
| C 292240/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 26.10.2021 | 29.10.2021 | 1 | |
| C 292240/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 26.10.2021 | 29.10.2021 | 3 | |
| C 292240/SL8/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 4.11.2020 | 10.11.2020 | 1 | |
| C 292240/SL7/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 4.11.2020 | 10.11.2020 | 3 | |
| C 292240/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 27.6.2019 | 4.7.2019 | 1 | |
| C 292240/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 27.6.2019 | 4.7.2019 | 3 | |
| C 292240/SL4/MSPH | notářský zápis [NZ 53/2019] | 12.2.2019 | 12.2.2019 | 7 | ||
| C 292240/SL3/MSPH | posudek znalce posudek č. 180/17/2018 | 17.12.2018 | 21.12.2018 | 60 | ||
| C 292240/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 355/2018] | 21.12.2018 | 21.12.2018 | 10 | ||
| C 292240/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 86/2018] | 20.3.2018 | 26.3.2018 | 8 |
záznamů na stránku