Anděl Spa & Beauty s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 19:35
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
20 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 293908/SL20/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2026 | 16.5.2026 | 16.5.2026 | 27.5.2026 | ||
| C 293908/SL19/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 10.4.2025 | ||
| C 293908/SL18/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 23.1.2025 | 24.1.2025 | 3 | |
| C 293908/SL17/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 23.1.2025 | 24.1.2025 | 2 | |
| C 293908/SL16/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 23.1.2025 | 24.1.2025 | 1 | |
| C 293908/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2024 | 7.4.2024 | 10.4.2024 | 13.4.2024 | ||
| C 293908/SL14/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 18.5.2023 | 1.6.2023 | 2 | |
| C 293908/SL13/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 18.5.2023 | 1.6.2023 | 3 | |
| C 293908/SL12/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 18.5.2023 | 1.6.2023 | 1 | |
| C 293908/SL11/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 10.8.2022 | 12.8.2022 | 2 | |
| C 293908/SL10/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 10.8.2022 | 12.8.2022 | 4 | |
| C 293908/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 10.8.2022 | 12.8.2022 | 1 | |
| C 293908/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 24.1.2022 | 16.2.2022 | 1 | |
| C 293908/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 24.1.2022 | 16.2.2022 | 2 | |
| C 293908/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 30.12.2020 | 20.1.2021 | 4 | |
| C 293908/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 30.12.2020 | 20.1.2021 | 1 | |
| C 293908/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 30.12.2020 | 20.1.2021 | 1 | |
| C 293908/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 2.1.2020 | 7.1.2020 | 1 | |
| C 293908/SL2/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 2.1.2020 | 7.1.2020 | 1 | |
| C 293908/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 97/2018] | 2.3.2018 | 20.4.2018 | 3 |
záznamů na stránku