AR aesthetics s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 12:47
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
14 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 297114/SL14/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.05.2025 | 19.5.2025 | 19.5.2025 | 27.5.2025 | ||
| C 297114/SL13/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 2.1.2025 | 15.1.2025 | 6 | |
| C 297114/SL12/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 2.1.2025 | 15.1.2025 | 2 | |
| C 297114/SL11/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 19.7.2023 | 27.7.2023 | 2 | |
| C 297114/SL10/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 19.7.2023 | 27.7.2023 | 6 | |
| C 297114/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.04.2022 | 11.4.2022 | 3.9.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 297114/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 22.1.2022 | 16.2.2022 | 6 | |
| C 297114/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 22.1.2022 | 16.2.2022 | 2 | |
| C 297114/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 22.1.2022 | 16.2.2022 | 2 | |
| C 297114/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 22.1.2022 | 16.2.2022 | 6 | |
| C 297114/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 22.1.2022 | 16.2.2022 | 6 | |
| C 297114/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 22.1.2022 | 16.2.2022 | 2 | |
| C 297114/SL2/MSPH | notářský zápis [NZ 229/2019] | 10.12.2019 | 11.12.2019 | 13.12.2019 | 2 | |
| C 297114/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 1817/2018] | 20.6.2018 | 28.6.2018 | 10 |
záznamů na stránku