HPStřechy construction s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 23:12
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 42243/SL25/KSUL | účetní závěrka [2025] rozvaha 2025 | 26.3.2026 | 26.3.2026 | 27.3.2026 | 6 | |
| C 42243/SL24/KSUL | účetní závěrka [2025] příloha 2025 | 26.3.2026 | 26.3.2026 | 27.3.2026 | 1 | |
| C 42243/SL23/KSUL | účetní závěrka [2025] výkaz 2025 | 26.3.2026 | 26.3.2026 | 27.3.2026 | 2 | |
| C 42243/SL22/KSUL | účetní závěrka [2024] Př | 31.3.2025 | 30.4.2025 | 2.5.2025 | 1 | |
| C 42243/SL21/KSUL | účetní závěrka [2025] VZ | 30.4.2025 | 30.4.2025 | 2.5.2025 | 2 | |
| C 42243/SL20/KSUL | účetní závěrka [2024] R | 30.4.2025 | 30.4.2025 | 2.5.2025 | 6 | |
| C 42243/SL19/KSUL | účetní závěrka [2023] výkaz 2023 | 2.4.2024 | 2.4.2024 | 4.4.2024 | 2 | |
| C 42243/SL18/KSUL | účetní závěrka [2023] příloha 2023 | 31.3.2024 | 2.4.2024 | 4.4.2024 | 1 | |
| C 42243/SL17/KSUL | účetní závěrka [2023] rozvaha 2023 | 2.4.2024 | 2.4.2024 | 4.4.2024 | 6 | |
| C 42243/SL16/KSUL | účetní závěrka [2022] R | 7.3.2023 | 8.3.2023 | 9.3.2023 | 1 | |
| C 42243/SL15/KSUL | účetní závěrka [2022] Př | 7.3.2023 | 8.3.2023 | 9.3.2023 | 1 | |
| C 42243/SL14/KSUL | účetní závěrka [2022] VZ | 7.3.2023 | 8.3.2023 | 9.3.2023 | 2 | |
| C 42243/SL13/KSUL | účetní závěrka [2021] VZ | 9.4.2022 | 1.5.2022 | 4.5.2022 | 2 | |
| C 42243/SL12/KSUL | účetní závěrka [2021] R | 9.4.2022 | 1.5.2022 | 4.5.2022 | 6 | |
| C 42243/SL11/KSUL | účetní závěrka [2021] Př | 31.3.2021 | 1.5.2022 | 4.5.2022 | 1 | |
| C 42243/SL10/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 25.5.2021 | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 6 | |
| C 42243/SL9/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 25.5.2021 | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 2 | |
| C 42243/SL8/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 25.5.2021 | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 1 | |
| C 42243/SL7/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 7.7.2020 | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 6 | |
| C 42243/SL6/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 1.6.2021 | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 2 | |
| C 42243/SL5/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 31.3.2020 | 1.6.2021 | 15.6.2021 | 1 | |
| C 42243/SL4/KSUL | účetní závěrka [2018] VZ | 27.3.2019 | 27.8.2019 | 3.9.2019 | 2 | |
| C 42243/SL3/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 27.3.2019 | 27.8.2019 | 3.9.2019 | 1 | |
| C 42243/SL2/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 27.3.2019 | 27.8.2019 | 3.9.2019 | 1 | |
| C 42243/SL1/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 686/2018, NZ 854/2018] Společenská smlouva | 6.8.2018 | 27.8.2018 | 6 |
záznamů na stránku