GRCA, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 05:45
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
15 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 306756/SL15/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 7.4.2026 | 8.4.2026 | ||
| C 306756/SL14/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 7.4.2025 | 8.4.2025 | ||
| C 306756/SL13/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 326/2024, NZ 352/2024] | 1.11.2024 | 1.11.2024 | 7 | ||
| C 306756/SL12/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 11.5.2024 | 18.5.2024 | ||
| C 306756/SL11/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 29.4.2023 | 26.5.2023 | 2 | |
| C 306756/SL10/MSPH | účetní závěrka [2022] ROZVAHA | 31.12.2022 | 29.4.2023 | 26.5.2023 | 1 | |
| C 306756/SL9/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 29.4.2023 | 26.5.2023 | 2 | |
| C 306756/SL8/MSPH | účetní závěrka [2021] ROZVAHA | 31.12.2021 | 29.4.2023 | 26.5.2023 | 1 | |
| C 306756/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 29.12.2021 | 18.1.2022 | 2 | |
| C 306756/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 29.12.2021 | 18.1.2022 | 1 | |
| C 306756/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 7.1.2021 | 19.1.2021 | 2 | |
| C 306756/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 7.1.2021 | 19.1.2021 | 1 | |
| C 306756/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 7.1.2021 | 19.1.2021 | 2 | |
| C 306756/SL2/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 7.1.2021 | 19.1.2021 | 1 | |
| C 306756/SL1/MSPH | notářský zápis [N 654/2018, NZ 882/2018] | 4.12.2018 | 19.12.2018 | 2 |
záznamů na stránku