POLA Neratovice s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 07:14
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
50 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 4926/SL50/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha - 31.8.2025 | 31.8.2025 | 4.5.2026 | 14.5.2026 | 2 | |
| C 4926/SL49/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha - 31.8.2025 | 31.8.2025 | 4.5.2026 | 14.5.2026 | 4 | |
| C 4926/SL48/MSPH | účetní závěrka [2023] 1.9.2023 - 31.8.2024 | 31.8.2024 | 22.12.2025 | 7.1.2026 | 5 | |
| C 4926/SL47/MSPH | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jediného společníka | 14.8.2024 | 6.9.2024 | 6.9.2024 | 1 | |
| C 4926/SL46/MSPH | účetní závěrka [2022] 1.9.2022 - 31.8.2023 | 31.8.2023 | 1.7.2024 | 23.7.2024 | 6 | |
| C 4926/SL45/MSPH | účetní závěrka [2021] k 31.8. 2021 | 31.8.2021 | 1.2.2024 | 8.2.2024 | 6 | |
| C 4926/SL44/MSPH | účetní závěrka [2022] k 31.8. 2022 | 31.8.2022 | 1.2.2024 | 8.2.2024 | 6 | |
| C 4926/SL43/MSPH | účetní závěrka [2019] k 31.8. 2019 | 31.8.2019 | 1.2.2024 | 8.2.2024 | 5 | |
| C 4926/SL42/MSPH | účetní závěrka [2020] k 31.8. 2020 | 31.8.2020 | 1.2.2024 | 8.2.2024 | 6 | |
| C 4926/SL41/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha k 31.8.2018 | 31.8.2018 | 8.4.2019 | 18.4.2019 | 2 | |
| C 4926/SL40/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ k 31.8.2018 | 31.8.2018 | 8.4.2019 | 18.4.2019 | 2 | |
| C 4926/SL39/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha k 31.8.2018 | 31.8.2018 | 8.4.2019 | 18.4.2019 | 3 | |
| C 4926/SL38/MSPH | zakladatelské dokumenty | 8.4.2019 | 28.3.2019 | 16.4.2019 | 4 | |
| C 4926/SL37/MSPH | notářský zápis [NZ 6/2019] | 8.4.2019 | 28.3.2019 | 16.4.2019 | 2 | |
| C 4926/SL36/MSPH | ostatní rozhod. jedin. společníka | 25.3.2019 | 28.3.2019 | 16.4.2019 | 1 | |
| C 4926/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] k 31.8.2017 | 31.8.2017 | 4.9.2018 | 5.9.2018 | 4 | |
| C 4926/SL34/MSPH | účetní závěrka [2014] VZZ od 1.9.2014 - 31.8.2015 | 31.8.2015 | 3.7.2018 | 3.7.2018 | 2 | |
| C 4926/SL33/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha k 31.8.2014 | 31.8.2014 | 3.7.2018 | 3.7.2018 | 2 | |
| C 4926/SL32/MSPH | účetní závěrka [2013] VZZ od 1.9.2013 - 31.8.2014 | 31.8.2014 | 3.7.2018 | 3.7.2018 | 2 | |
| C 4926/SL31/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha k 30.8.2015 | 31.8.2015 | 3.7.2018 | 3.7.2018 | 2 | |
| C 4926/SL30/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ od 1.9.2015 - 31.8.2016 | 31.8.2016 | 3.7.2018 | 3.7.2018 | 2 | |
| C 4926/SL29/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha k 31.8.2016 | 31.8.2016 | 3.7.2018 | 3.7.2018 | 2 | |
| C 4926/SL28/MSPH | stanovy společnosti (bez data) | 30.9.2016 | 13.10.2016 | 4 | ||
| C 4926/SL27/MSPH | ostatní zápis mimořádné VH | 26.9.2016 | 30.9.2016 | 13.10.2016 | 4 | |
| C 4926/SL26/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 337/2014 | 27.8.2014 | 3.9.2014 | 16.9.2014 | 13 |
záznamů na stránku