Silic Média s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 04:12
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
39 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 197816/SL39/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2026 | 12.5.2026 | 12.5.2026 | 25.5.2026 | ||
| C 197816/SL38/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 11.5.2025 | ||
| C 197816/SL37/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.05.2024 | 20.5.2024 | 20.5.2024 | 20.5.2024 | ||
| C 197816/SL36/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.05.2023 | 20.5.2023 | 24.5.2023 | 1.6.2023 | ||
| C 197816/SL35/MSPH | ostatní zápis z VH | 13.4.2022 | 18.10.2022 | 19.10.2022 | 4 | |
| C 197816/SL34/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 18.10.2022 | 19.10.2022 | 2 | |
| C 197816/SL33/MSPH | účetní závěrka [2021] Přiloha | 31.12.2021 | 18.10.2022 | 19.10.2022 | 4 | |
| C 197816/SL32/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.9.2021 | 18.11.2021 | 30.11.2021 | 2 | |
| C 197816/SL31/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 18.11.2021 | 30.11.2021 | 1 | |
| C 197816/SL30/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 18.11.2021 | 30.11.2021 | 2 | |
| C 197816/SL29/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 8.7.2020 | 16.7.2020 | 5 | |
| C 197816/SL28/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 8.7.2020 | 16.7.2020 | 6 | |
| C 197816/SL27/MSPH | ostatní zápis z VH | 6.8.2012 | 8.7.2020 | 16.7.2020 | 2 | |
| C 197816/SL26/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 8.7.2020 | 16.7.2020 | 4 | |
| C 197816/SL25/MSPH | ostatní zápis z VH | 31.5.2020 | 8.7.2020 | 16.7.2020 | 2 | |
| C 197816/SL24/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 8.7.2020 | 16.7.2020 | 6 | |
| C 197816/SL23/MSPH | notářský zápis [NZ 111/2014] | 24.6.2014 | 25.6.2020 | 6 | ||
| C 197816/SL22/MSPH | notářský zápis [NZ 173/2020] | 25.6.2020 | 25.6.2020 | 3 | ||
| C 197816/SL21/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.4.2018 | 30.1.2019 | 8.2.2019 | 2 | |
| C 197816/SL20/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 30.1.2019 | 8.2.2019 | 2 | |
| C 197816/SL19/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 30.1.2019 | 8.2.2019 | 6 | |
| C 197816/SL18/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 30.1.2019 | 8.2.2019 | 5 | |
| C 197816/SL17/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 15.11.2017 | 30.11.2017 | 6 | |
| C 197816/SL16/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 15.11.2017 | 30.11.2017 | 2 | |
| C 197816/SL15/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 15.11.2017 | 30.11.2017 | 5 |
záznamů na stránku