Slánská ORL ordinace s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 07:00
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
49 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 175770/SL49/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 11.3.2026 | 12.3.2026 | 2 | |
| C 175770/SL48/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 11.3.2026 | 12.3.2026 | 5 | |
| C 175770/SL47/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 11.3.2026 | 12.3.2026 | 7 | |
| C 175770/SL46/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 7.3.2025 | 11.3.2025 | 5 | |
| C 175770/SL45/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 7.3.2025 | 11.3.2025 | 7 | |
| C 175770/SL44/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 7.3.2025 | 11.3.2025 | 2 | |
| C 175770/SL43/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 3.3.2024 | 7.3.2024 | 2 | |
| C 175770/SL42/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 3.3.2024 | 7.3.2024 | 7 | |
| C 175770/SL41/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 3.3.2024 | 7.3.2024 | 5 | |
| C 175770/SL40/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 14.3.2023 | 22.3.2023 | 2 | |
| C 175770/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 14.3.2023 | 22.3.2023 | 5 | |
| C 175770/SL38/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 14.3.2023 | 22.3.2023 | 7 | |
| C 175770/SL37/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 15.3.2022 | 18.3.2022 | 1 | |
| C 175770/SL36/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 15.3.2022 | 18.3.2022 | 7 | |
| C 175770/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 15.3.2022 | 18.3.2022 | 1 | |
| C 175770/SL34/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 27.2.2021 | 4.3.2021 | 7 | |
| C 175770/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 27.2.2021 | 4.3.2021 | 1 | |
| C 175770/SL32/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 27.2.2021 | 4.3.2021 | 1 | |
| C 175770/SL31/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 3.4.2020 | 20.4.2020 | 2 | |
| C 175770/SL30/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 3.4.2020 | 20.4.2020 | 1 | |
| C 175770/SL29/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 3.4.2020 | 20.4.2020 | 7 | |
| C 175770/SL28/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 23.2.2019 | 26.2.2019 | 3 | |
| C 175770/SL27/MSPH | účetní závěrka [2018] Rozvaha + výsledovka 2018 | 31.12.2018 | 23.2.2019 | 26.2.2019 | 3 | |
| C 175770/SL26/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha 1.1. 2017 - 31.12. 2017 | 31.12.2017 | 10.11.2018 | 13.11.2018 | 3 | |
| C 175770/SL25/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 10.11.2018 | 13.11.2018 | 1 |
záznamů na stránku