MO ATELIER s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:14
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
40 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 176260/SL40/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ k 30.06.2025 | 30.6.2025 | 24.10.2025 | 29.10.2025 | 1 | |
| C 176260/SL39/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha k 30.6.2025 | 30.6.2025 | 24.10.2025 | 29.10.2025 | 1 | |
| C 176260/SL38/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha k 30.6.2025 | 30.6.2025 | 24.10.2025 | 29.10.2025 | 3 | |
| C 176260/SL37/MSPH | zakladatelské dokumenty | 31.1.2025 | 31.1.2025 | 5 | ||
| C 176260/SL36/MSPH | notářský zápis [NZ 33/2025] | 31.1.2025 | 31.1.2025 | 8 | ||
| C 176260/SL35/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha k 30.6.2024 | 30.6.2024 | 27.1.2025 | 28.1.2025 | 1 | |
| C 176260/SL34/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha k 30.6.2024 | 30.6.2024 | 27.1.2025 | 28.1.2025 | 3 | |
| C 176260/SL33/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ k 30.6.2024 | 30.6.2024 | 27.1.2025 | 28.1.2025 | 1 | |
| C 176260/SL32/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha k 30.6.2023 | 30.6.2023 | 23.2.2024 | 27.2.2024 | 3 | |
| C 176260/SL31/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ k 30.6.2023 | 30.6.2023 | 23.2.2024 | 27.2.2024 | 1 | |
| C 176260/SL30/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha k 30.6.2023 | 30.6.2023 | 23.2.2024 | 27.2.2024 | 1 | |
| C 176260/SL29/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha k 30.6.2022 | 30.6.2022 | 22.2.2023 | 7.3.2023 | 4 | |
| C 176260/SL28/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ k 30.6.2022 | 30.6.2022 | 22.2.2023 | 7.3.2023 | 1 | |
| C 176260/SL27/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha k 30.6.2022 | 30.6.2022 | 22.2.2023 | 7.3.2023 | 2 | |
| C 176260/SL26/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ k 30.6.2021 | 30.6.2021 | 22.2.2022 | 9.3.2022 | 1 | |
| C 176260/SL25/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha k 30.6.2021 | 30.6.2021 | 22.2.2022 | 9.3.2022 | 3 | |
| C 176260/SL24/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha k 30.6.2021 | 30.6.2021 | 22.2.2022 | 9.3.2022 | 2 | |
| C 176260/SL23/MSPH | notářský zápis [772/2021] | 30.3.2021 | 30.3.2021 | 5 | ||
| C 176260/SL22/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ k 30.6.2020 | 30.6.2020 | 11.2.2021 | 15.2.2021 | 1 | |
| C 176260/SL21/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha k 30.6.2020 | 30.6.2020 | 11.2.2021 | 15.2.2021 | 2 | |
| C 176260/SL20/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha k 30.6.2020 | 30.6.2020 | 11.2.2021 | 15.2.2021 | 4 | |
| C 176260/SL19/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ k 30.6.2020 | 30.6.2020 | 8.2.2021 | 11.2.2021 | 1 | |
| C 176260/SL18/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha k 30.6.2020 | 30.6.2020 | 8.2.2021 | 11.2.2021 | 2 | |
| C 176260/SL17/MSPH | účetní závěrka [2018] k 30.6.2019 VZaZ | 30.6.2019 | 24.2.2020 | 25.2.2020 | 1 | |
| C 176260/SL16/MSPH | účetní závěrka [2018] k 30.6.2019 rozvaha | 30.6.2019 | 24.2.2020 | 25.2.2020 | 2 |
záznamů na stránku