INFOMATIC s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:37
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
46 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 178118/SL46/MSPH | ostatní Zápis z VH | 24.6.2026 | 29.7.2026 | 11.8.2026 | 4 | |
| C 178118/SL45/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2026 | 16.5.2026 | 16.5.2026 | 28.5.2026 | ||
| C 178118/SL44/MSPH | ostatní zápis VH | 19.5.2025 | 26.5.2025 | 30.5.2025 | 4 | |
| C 178118/SL43/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.04.2025 | 22.4.2025 | 22.4.2025 | 22.4.2025 | ||
| C 178118/SL42/MSPH | ostatní zápis VH | 10.6.2024 | 5.9.2024 | 9.9.2024 | 4 | |
| C 178118/SL41/MSPH | ostatní zápis VH | 10.7.2024 | 5.9.2024 | 9.9.2024 | 4 | |
| C 178118/SL40/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 24.4.2024 | 21.5.2024 | 5 | |
| C 178118/SL39/MSPH | ostatní zápis z VH | 24.5.2023 | 26.6.2023 | 4.7.2023 | 4 | |
| C 178118/SL38/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 2.5.2023 | 26.6.2023 | 3.7.2023 | 4 | |
| C 178118/SL37/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 25.5.2023 | 7.6.2023 | 6 | |
| C 178118/SL36/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 11.5.2022 | 13.5.2022 | 6 | |
| C 178118/SL35/MSPH | ostatní zápis z VH | 15.6.2021 | 30.6.2021 | 4.8.2021 | 4 | |
| C 178118/SL34/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 28.5.2021 | 14.6.2021 | 6 | |
| C 178118/SL33/MSPH | ostatní zápis z VH | 19.5.2020 | 20.5.2020 | 21.5.2020 | 4 | |
| C 178118/SL32/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 20.5.2020 | 20.5.2020 | 6 | |
| C 178118/SL31/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 2.5.2019 | 4.6.2019 | 6.6.2019 | 4 | |
| C 178118/SL30/MSPH | účetní závěrka [2018] 1.1. 2018 - 31.12. 2018 | 31.12.2018 | 4.6.2019 | 6.6.2019 | 6 | |
| C 178118/SL29/MSPH | ostatní zápis z vH | 19.12.2018 | 23.1.2019 | 24.1.2019 | 4 | |
| C 178118/SL28/MSPH | ostatní zápis z VH | 4.6.2018 | 23.1.2019 | 24.1.2019 | 4 | |
| C 178118/SL27/MSPH | účetní závěrka [2017] Rozvaha | 31.12.2017 | 10.6.2018 | 20.6.2018 | 2 | |
| C 178118/SL26/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 10.6.2018 | 20.6.2018 | 3 | |
| C 178118/SL25/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 10.6.2018 | 20.6.2018 | 1 | |
| C 178118/SL24/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.6.2017 | 18.7.2017 | 18.8.2017 | 4 | |
| C 178118/SL23/MSPH | účetní závěrka [2014] Příloha | 31.12.2014 | 22.6.2017 | 11.7.2017 | 2 | |
| C 178118/SL22/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 22.6.2017 | 4.7.2017 | 4 |
záznamů na stránku