Area Four Industries Česko s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:04
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
89 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 10777/SL89/KSUL | účetní závěrka [2024] Př | 27.6.2025 | 19.6.2026 | 22.6.2026 | 11 | |
| C 10777/SL88/KSUL | účetní závěrka [2024] | 19.6.2026 | 22.6.2026 | 4 | ||
| C 10777/SL87/KSUL | výroční zpráva [2024] | 27.6.2025 | 19.6.2026 | 22.6.2026 | 6 | |
| C 10777/SL86/KSUL | výroční zpráva [2022] | 6.6.2023 | 21.10.2024 | 22.10.2024 | 6 | |
| C 10777/SL85/KSUL | účetní závěrka [2022] příloha 2022 | 6.6.2023 | 21.10.2024 | 22.10.2024 | 12 | |
| C 10777/SL84/KSUL | účetní závěrka [2022] rozvaha, výkaz 2022 | 21.10.2024 | 22.10.2024 | 4 | ||
| C 10777/SL83/KSUL | výroční zpráva [2023] | 17.6.2024 | 14.10.2024 | 15.10.2024 | 6 | |
| C 10777/SL82/KSUL | účetní závěrka [2023] Př | 17.6.2024 | 14.10.2024 | 15.10.2024 | 11 | |
| C 10777/SL81/KSUL | účetní závěrka [2023] | 17.6.2024 | 14.10.2024 | 15.10.2024 | 4 | |
| C 10777/SL80/KSUL | výroční zpráva [2021] | 15.11.2022 | 16.5.2023 | 19.5.2023 | 6 | |
| C 10777/SL79/KSUL | účetní závěrka [2021] Př | 15.11.2022 | 16.5.2023 | 19.5.2023 | 12 | |
| C 10777/SL78/KSUL | účetní závěrka [2021] R,VZ | 15.11.2022 | 16.5.2023 | 19.5.2023 | 4 | |
| C 10777/SL77/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 25.6.2021 | 23.9.2021 | 19.10.2021 | 11 | |
| C 10777/SL76/KSUL | výroční zpráva [2020] | 25.6.2021 | 23.9.2021 | 19.10.2021 | 6 | |
| C 10777/SL75/KSUL | účetní závěrka [2020] R + VZ | 23.9.2021 | 19.10.2021 | 6 | ||
| C 10777/SL74/KSUL | výroční zpráva [2019] | 30.6.2020 | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 6 | |
| C 10777/SL73/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 30.6.2020 | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 5 | |
| C 10777/SL72/KSUL | ostatní rozhodnutí jed.spol. | 30.6.2020 | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 1 | |
| C 10777/SL71/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 30.6.2020 | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 2 | |
| C 10777/SL70/KSUL | výroční zpráva [2019] konsolidovaná | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 4 | ||
| C 10777/SL69/KSUL | účetní závěrka [2019] Př- konsolidovaná | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 22 | ||
| C 10777/SL68/KSUL | účetní závěrka [2019] R+VZ-Konsolidovaná | 20.12.2020 | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 4 | |
| C 10777/SL67/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 30.6.2020 | 21.4.2021 | 29.4.2021 | 6 | |
| C 10777/SL66/KSUL | zakladatelské dokumenty úplné znění | 28.7.2020 | 3 | |||
| C 10777/SL65/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 203/2020] | 8.7.2020 | 28.7.2020 | 2 |
záznamů na stránku