Reichle & De-Massari Czech Republic a.s.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 01:00
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
94 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 840/SL94/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jed.akcion. | 31.3.2026 | 19.5.2026 | 10.6.2026 | 1 | |
| B 840/SL93/KSUL | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 4.2.2025 | 19.11.2025 | 20.11.2025 | 24 | |
| B 840/SL92/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jed.akcion. | 19.6.2025 | 16.7.2025 | 4.8.2025 | 3 | |
| B 840/SL91/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis ze schůze SR | 24.6.2025 | 16.7.2025 | 4.8.2025 | 4 | |
| B 840/SL90/KSUL | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 23.2.2024 | 13.11.2024 | 14.11.2024 | 24 | |
| B 840/SL89/KSUL | zpráva o vztazích [2022] | 23.2.2023 | 25.10.2023 | 30.10.2023 | 4 | |
| B 840/SL88/KSUL | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva auditora [2022] | 23.2.2023 | 25.10.2023 | 30.10.2023 | 24 | |
| B 840/SL87/KSUL | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 21.3.2022 | 13.1.2023 | 16.1.2023 | 23 | |
| B 840/SL86/KSUL | ostatní rozhodnutí jed.akcion. | 18.5.2022 | 13.1.2023 | 16.1.2023 | 3 | |
| B 840/SL85/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jediného akcionáře | 18.5.2022 | 22.7.2022 | 28.7.2022 | 3 | |
| B 840/SL84/KSUL | ostatní prokura | 7.6.2021 | 16.6.2021 | 22.6.2021 | 1 | |
| B 840/SL83/KSUL | ostatní zápis ze SR | 1.6.2021 | 16.6.2021 | 22.6.2021 | 3 | |
| B 840/SL82/KSUL | notářský zápis [NZ 291/2021], stanovy společnosti | 11.6.2021 | 16.6.2021 | 22.6.2021 | 16 | |
| B 840/SL81/KSUL | ostatní, výroční zpráva [2020] Zápis z VH | 28.5.2021 | 3.6.2021 | 18.6.2021 | 8 | |
| B 840/SL80/KSUL | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 10.5.2021 | 3.6.2021 | 18.6.2021 | 23 | |
| B 840/SL79/KSUL | účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva o vztazích [2017], zpráva auditora [2017] | 25.4.2018 | 10.3.2021 | 25.3.2021 | 22 | |
| B 840/SL78/KSUL | ostatní zápis z VH | 28.5.2020 | 1.7.2020 | 17.7.2020 | 8 | |
| B 840/SL77/KSUL | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] | 14.2.2020 | 1.7.2020 | 17.7.2020 | 21 | |
| B 840/SL76/KSUL | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] | 29.3.2019 | 17.6.2019 | 19.6.2019 | 22 | |
| B 840/SL75/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 17.6.2019 | 19.6.2019 | 8 | ||
| B 840/SL74/KSUL | notářský zápis [N 562/2018, NZ 688/2018] Rozhodnutí jediného akcionáře o změně stanov | 26.6.2018 | 12.7.2018 | 13 | ||
| B 840/SL73/KSUL | rozhod. o statut. orgánu, ostatní usn. SR | 4.5.2018 | 11.5.2018 | 25.5.2018 | 5 | |
| B 840/SL72/KSUL | stanovy společnosti | 7.5.2018 | 11.5.2018 | 25.5.2018 | 4 | |
| B 840/SL71/KSUL | notářský zápis [NZ 420/2018], ostatní | 5.5.2018 | 11.5.2018 | 25.5.2018 | 12 | |
| B 840/SL70/KSUL | notářský zápis [NZ 132/2018] | 16.2.2018 | 18.4.2018 | 24.4.2018 | 6 |
záznamů na stránku