PODMOKELSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 07:57
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
62 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 11741/SL62/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2026 | 12.5.2026 | 12.5.2026 | 25.5.2026 | ||
| C 11741/SL61/KSUL | ostatní zápis z jednání VH | 18.6.2025 | 1.9.2025 | 3.9.2025 | 1 | |
| C 11741/SL60/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 11.5.2025 | 15.5.2025 | ||
| C 11741/SL59/KSUL | ostatní zápis z VH | 30.6.2024 | 30.10.2024 | 31.10.2024 | 1 | |
| C 11741/SL58/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.05.2024 | 8.5.2024 | 8.5.2024 | 14.5.2024 | ||
| C 11741/SL57/KSUL | ostatní zápis z VH | 31.5.2023 | 4.10.2023 | 5.10.2023 | 1 | |
| C 11741/SL56/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2023 | 10.5.2023 | 20.5.2023 | 28.5.2023 | ||
| C 11741/SL55/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2022 | 9.5.2022 | 25.8.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 11741/SL54/KSUL | ostatní zápis z VH | 20.6.2022 | 31.10.2022 | 2.11.2022 | 1 | |
| C 11741/SL53/KSUL | ostatní zápis z VH | 30.4.2021 | 18.6.2021 | 29.6.2021 | 1 | |
| C 11741/SL52/KSUL | účetní závěrka [2020] | 25.3.2021 | 18.6.2021 | 29.6.2021 | 5 | |
| C 11741/SL51/KSUL | ostatní zápis z VH | 10.5.2020 | 4.3.2021 | 12.3.2021 | 1 | |
| C 11741/SL50/KSUL | účetní závěrka [2019] | 24.2.2021 | 4.3.2021 | 12.3.2021 | 5 | |
| C 11741/SL49/KSUL | zakladatelské dokumenty | 1.12.2020 | 1.12.2020 | 2 | ||
| C 11741/SL48/KSUL | notářský zápis [NZ 521/2020] | 1.12.2020 | 1.12.2020 | 3 | ||
| C 11741/SL47/KSUL | účetní závěrka [2018] | 12.3.2019 | 8.12.2019 | 11.12.2019 | 5 | |
| C 11741/SL46/KSUL | ostatní zápis z VH | 21.5.2019 | 8.12.2019 | 11.12.2019 | 1 | |
| C 11741/SL45/KSUL | ostatní zápis z VH | 31.3.2018 | 13.1.2019 | 16.1.2019 | 1 | |
| C 11741/SL44/KSUL | účetní závěrka [2017] | 5.3.2018 | 13.1.2019 | 15.1.2019 | 5 | |
| C 11741/SL43/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jed.spol. | 5.11.2018 | 30.11.2018 | 9.1.2019 | 1 | |
| C 11741/SL42/KSUL | ostatní zápis z valné hromady | 30.6.2017 | 22.8.2017 | 24.8.2017 | 1 | |
| C 11741/SL41/KSUL | účetní závěrka [2016] | 5.3.2017 | 31.7.2017 | 11.8.2017 | 5 | |
| C 11741/SL40/KSUL | ostatní zápis z VH | 30.6.2016 | 22.8.2016 | 24.8.2016 | 1 | |
| C 11741/SL39/KSUL | účetní závěrka [2015] | 7.3.2016 | 22.8.2016 | 24.8.2016 | 6 | |
| C 11741/SL38/KSUL | účetní závěrka [2014] | 25.3.2015 | 5.11.2015 | 6.11.2015 | 6 |
záznamů na stránku