STEP - MONT s.r.o. v likvidaci
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 08:24
V likvidaci
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
38 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 12268/SL39/KSUL | účetní závěrka [2024] R | 6.7.2026 | 7.7.2026 | 2 | ||
| C 12268/SL38/KSUL | účetní závěrka [2023] VZ | 23.3.2024 | 6.7.2026 | 7.7.2026 | 1 | |
| C 12268/SL37/KSUL | účetní závěrka [2024] Př | 30.3.2025 | 6.7.2026 | 7.7.2026 | 3 | |
| C 12268/SL36/KSUL | účetní závěrka [2023] R | 23.3.2024 | 6.7.2026 | 7.7.2026 | 2 | |
| C 12268/SL35/KSUL | účetní závěrka [2023] Př | 6.7.2026 | 7.7.2026 | 3 | ||
| C 12268/SL34/KSUL | účetní závěrka [2026] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.06.2026 | 20.6.2026 | 21.6.2026 | 22.6.2026 | ||
| C 12268/SL32/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 139/2026] | 27.4.2026 | 27.4.2026 | 4 | ||
| C 12268/SL31/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 11.4.2026 | ||
| C 12268/SL30/KSUL | účetní závěrka [2021] Př | 28.3.2022 | 19.3.2023 | 21.3.2023 | 3 | |
| C 12268/SL29/KSUL | účetní závěrka [2021] R | 28.3.2022 | 19.3.2023 | 21.3.2023 | 2 | |
| C 12268/SL28/KSUL | účetní závěrka [2021] VZ | 28.3.2022 | 19.3.2023 | 21.3.2023 | 1 | |
| C 12268/SL27/KSUL | účetní závěrka [2022] Př | 19.3.2023 | 19.3.2023 | 21.3.2023 | 3 | |
| C 12268/SL26/KSUL | účetní závěrka [2022] R | 19.3.2023 | 19.3.2023 | 21.3.2023 | 2 | |
| C 12268/SL25/KSUL | účetní závěrka [2022] VZ | 19.3.2023 | 19.3.2023 | 21.3.2023 | 1 | |
| C 12268/SL24/KSUL | účetní závěrka [2017] | 15.3.2018 | 16.7.2022 | 19.7.2022 | 5 | |
| C 12268/SL23/KSUL | účetní závěrka [2018] | 27.3.2019 | 16.7.2022 | 19.7.2022 | 6 | |
| C 12268/SL22/KSUL | účetní závěrka [2020] | 3.5.2021 | 16.7.2022 | 19.7.2022 | 6 | |
| C 12268/SL21/KSUL | účetní závěrka [2019] | 14.3.2020 | 16.7.2022 | 19.7.2022 | 6 | |
| C 12268/SL20/KSUL | účetní závěrka [2016] | 15.3.2017 | 29.3.2017 | 4.4.2017 | 6 | |
| C 12268/SL19/KSUL | účetní závěrka [2014] | 30.3.2015 | 13.4.2016 | 25.4.2016 | 7 | |
| C 12268/SL18/KSUL | účetní závěrka [2015] | 23.3.2016 | 13.4.2016 | 25.4.2016 | 7 | |
| C 12268/SL17/KSUL | notářský zápis, stanovy společnosti, ostatní NZ 474/2014 | 2.10.2014 | 10.10.2014 | 21.10.2014 | 4 | |
| C 12268/SL16/KSUL | účetní závěrka [2012] Př | 25.3.2013 | 9.4.2014 | 10.4.2014 | 3 | |
| C 12268/SL15/KSUL | účetní závěrka [2012] R | 25.3.2013 | 9.4.2014 | 10.4.2014 | 2 | |
| C 12268/SL14/KSUL | účetní závěrka [2013] VZ | 21.3.2014 | 9.4.2014 | 10.4.2014 | 2 |
záznamů na stránku