MAUZ - výroba s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 21:50
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
28 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 7446/SL29/KSCB | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2026 | 12.7.2026 | 13.7.2026 | 14.7.2026 | ||
| C 7446/SL28/KSCB | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.07.2025 | 13.7.2025 | 15.7.2025 | 23.7.2025 | ||
| C 7446/SL27/KSCB | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 20.07.2024 | 20.7.2024 | 21.7.2024 | 21.7.2024 | ||
| C 7446/SL25/KSCB | notářský zápis [NZ 384/2024] | 24.4.2024 | 4.6.2024 | 4 | ||
| C 7446/SL24/KSCB | účetní závěrka [2020] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 1 | ||
| C 7446/SL23/KSCB | účetní závěrka [2020] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 1 | ||
| C 7446/SL22/KSCB | účetní závěrka [2019] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 1 | ||
| C 7446/SL21/KSCB | účetní závěrka [2019] | 3.1.2022 | 4.1.2022 | 1 | ||
| C 7446/SL20/KSCB | notářský zápis [148/2020] | 8.10.2020 | 2.11.2020 | 6.11.2020 | 6 | |
| C 7446/SL19/KSCB | notářský zápis [105/2020] | 11.8.2020 | 2.11.2020 | 6.11.2020 | 9 | |
| C 7446/SL18/KSCB | účetní závěrka [2017] | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 4 | ||
| C 7446/SL17/KSCB | účetní závěrka [2016] | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 6 | ||
| C 7446/SL16/KSCB | účetní závěrka [2014] | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 6 | ||
| C 7446/SL15/KSCB | účetní závěrka [2018] | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 3 | ||
| C 7446/SL14/KSCB | účetní závěrka [2013] | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 6 | ||
| C 7446/SL13/KSCB | účetní závěrka [2015] | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 6 | ||
| C 7446/SL12/KSCB | účetní závěrka Příloha k úč. závěrce za r. 2012 | 11.4.2013 | 12.4.2013 | 5 | ||
| C 7446/SL11/KSCB | účetní závěrka VZZ r. 2012 | 11.4.2013 | 12.4.2013 | 2 | ||
| C 7446/SL10/KSCB | účetní závěrka Rozvaha r. 2012 | 11.4.2013 | 12.4.2013 | 2 | ||
| C 7446/SL9/KSCB | účetní závěrka r.2011 příloha | 31.12.2011 | 26.3.2012 | 27.3.2012 | 5 | |
| C 7446/SL8/KSCB | účetní závěrka r.2011 výkaz zisku | 31.12.2011 | 26.3.2012 | 27.3.2012 | 2 | |
| C 7446/SL7/KSCB | účetní závěrka r.2011 | 31.12.2011 | 26.3.2012 | 27.3.2012 | 2 | |
| C 7446/SL6/KSCB | účetní závěrka -r.2010 - příl. | 31.3.2011 | 5 | |||
| C 7446/SL5/KSCB | účetní závěrka -r.2010 - VZZ | 31.3.2011 | 2 | |||
| C 7446/SL4/KSCB | účetní závěrka -r.2010 - rozvaha | 31.3.2011 | 2 |
záznamů na stránku